Konkurs je istekao.

Generalni direktor

ALR service d.o.o.

Beograd

22.03.2018.

ugovor puno radno vreme

Firmi ALR Service d.o.o. potreban

Beograd

Uslovi:

  • Stepen i vrsta stručne spreme: VSS
  • Radno iskustvo: 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima, prednost imaju kandidati koji su radili u renta car-u, menadžmentu saobraćaja ili sličnim poslovima
  • Engleski jezik-aktivno čita, piše, komunicira
  • Proaktivan, odmeren, usmeren na rezultate, aktivan u pronalaženju novih poslova, liderske i pregovaračke veštine

Opis poslova Gen. direktora privrednog društva:

  • Organizuje i rukovodi poslovanjem privrednog društva
  • Zastupa privredno društvo
  • Stara se i odgovara za zakonitost rada privrednog društva
  • Prati primenu zakona iz oblasti pružanja usluga privrednog društva
  • U cilju efikasnog funkcionisanja privrednog društva sarađuje sa državnim organima
  • Održava kontakt sa postojećim kupcima usluga, organizuje i uspostavlja nove kontakte u cilju pronalaženja novih kupaca usluga
  • Odgovoran je za sprovođenje principa poslovanja (produktivnost, ekonomičnost i rentabilnost) privrednog društva
  • Obavlja i druge poslove na zahtev vlasnika
  • Organizuje, rukovodi i kontroliše rad službe, daje pismena i usmena uputstva za rad i bolju organizaciju iz domena svoje službe
  • Uspostavlja saradnju sa drugim privrednim društvima zainteresovanim za korišćenje  usluga  privrednog društva
  • Odgovoran je za proces i postupak izrade ponude za tržište usluga iz domena privrednog društva
  • Odgovoran je za zaključenje, evidenciju i praćenje ugovora koje zaključuje privredno društvo
  • Predlaže mere o marketinškim poslovima privrednog društva
  • Izrađuje marketinški plan
  • Vrši pregovore, prezentaciju i prodaju usluga privrednog društva
  • Učestvuje u izradi kalkulacije isplativosti pružanja usluga kroz utvrđivanje cena usluga
  • Vrši korespondenciju sa klijentima, potencijalnim korisnicima usluga
  • Radi na izradi marketinške kampanje po markentiškom planu

Zainteresovani kandidati mogu da pošalju CV i propratno pismo elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 22.03.2018.

    • Dobanovački put br.58, Beograd, Srbija
    • PIB: 109832454
    • Matični broj: 21250686

    Direktan link do oglasa