Konkurs je istekao.

Account Manager

Agencija za marketing Moment

Beograd

15.08.2014.

Agencija Moment je full service Agencija za tržišne komunikacije sa izraženim fokusom na BTL aktivnosti. Zbog povećanja obima posla, raspisujemo konkurs za radno mesto:

OPIS POSLA:

  • Vođenje projekata za potrebe klijenata agencije
  • Koordinacija članova tima i saradnja sa ostalim sektorima u agenciji
  • Strateško razmišljanje i planiranje projekata
  • Odgovornost za realizaciju svih aktivnosti agencije prema klijentu
  • Izveštavanje o aktivnostima i rezultatima
  • Efikasno i tačno vođenje administracije o svim aktivnostima klijenta

USLOVI:

  • Minimum 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Fakultetsko obrazovanje (VSS)
  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Odlično znanje engleskog jezika
  • Razvijene organizacione veštine
  • Izrazita komunikativnost, snalažljivost i spremnost na preuzimanje inicijative
  • Sposobnost rada pod pritiskom i sposobnost organizacije u radu na više projekata
  • Visok nivo odgovornosti prema poslu

MI NUDIMO:

  • Dinamično radno okruženje
  • Posvećenost i rezultate uvek adekvatno vrednujemo
  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja

Ukoliko ste motivisani da odgovorite izazovima ovog radnog mesta, pošaljite nam CV do 15.08.2014.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Direktan link do oglasa