Konkurs je istekao.

Alatničar

Largo d.o.o.

Užice, Bela Zemlja

19.02.2021.

Preduzeće "Largo" osnovano je 2001. godine privatnim kapitalom, kao društvo sa ograničenom odgovornošću i bavi se proizvodnjom gumeno – tehničke robe. Mi smo proizvođači polu-pneumatskih točkova za poljoprivredne mašine sa fokusom na kvalitet.

Trenutno u našem proizvodnom programu imamo preko 40 različitih profila guma različitih dimenzija, a taj broj neprestano raste usled našeg konstantnog razvoja novih modela. U prilog našem iskustvu ide činjenica da trenutno imamo preko 2.000 već razvijenih receptura za razne aplikacije.

Okrenutost nemačkom tržištu uslovila je usvajanje visokih standarda nemačkog načina poslovanja, što je dovelo do brzog rasta preduzeća uz kontinuirano proširivanje mreže kupaca na ino tržištu.

OPIS POSLA:

Vrši izradu i sklapanje različitih delova alata i alata za potrebe proizvodnje
Vrši izradu i obradu različitih mašinskih elemenata na osnovu radioničke dokumentacije
Vrši izradu rezervnih delova
Vrši popravku konstrukcija, mašina i uređaja
Daje sugestije konstruktoru alata radi pronalaženja najboljeg rešenja za prevazilaženje problema ili unapređenja procesa
Održava opremu za rad kojom rukuje
Vodi računa o stanju u magacinu standarnih mašinskih elementa (vijci, civile i sl.)
Odmah obaveštava nadređenog u slučaju kvara mašine na kojoj radi

USLOVI:

Minimum srednja stručna sprema mašinske struke
Poželjno radno iskustvo na istim poslovima

Konkurs je istekao.

Largo.doo

  • Popova Voda, Užice, Srbija
  • PIB: 101813751
  • Matični broj: 17296256

Direktan link do oglasa