Konkurs je istekao.

Arhitekta

Jevrejska Balkan Invest d.o.o.

Beograd

13.11.2019.

Potreban nam je:

Arhitekta

Mesto zaposlenja: Beograd

Opis posla:

  • Izlazak na teren i premeravanje objekta
  • Izrada tehnoloških rešenja
  • Izrada idejnih rešenja prema zahtevima
  • Izrada predloga rešenja uređenja enterijera
  • Izrada konačnog rešenja
  • Pracenje rada na gradilistu, kao i poznavanje materijala i nacina gradnje
  • Predlaganje projekata i materijala vezanih za prostorno uređenje

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme
  • Radno iskustvo minimum 5 godine u struci
  • Poznavanje materijala za proizvodnju
  • Znanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru: MS Office, AutoCAD
  • Prednost poznavanje programa: Adobe Photoshop, 3Ds MAX
  • Vozačka dozvola B kategorije

Ukoliko smatrate da zadovoljavate potrebe našeg klijenta a istovremeno ste zainteresovani za rad molim Vas da prilikom prijave priložiti CV i portfolio radova. Molimo Vas da radovi budu isključivo Vaši.

Napomena: Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 13.11.2019.

    Konkurs je istekao.

    Jevrejska Balkan Invest doo

    • Carigradska 22, Beograd, Srbija
    • PIB: 111415994
    • Matični broj: 21478822

    Direktan link do oglasa