Konkurs je istekao.

Asistent u nastavi

Osnovna škola

Beograd, Drinička 5a/b

18.08.2020.

30.000,00 RSD (mesečna plata) ugovor nepuno radno vreme dostupno studentima

Osnovna škola "Zvezdobrojci" za učenika trećeg razreda traži asistenta u nastavi.

Kvalifikacije i veštine:

  • defektolog ili logoped (ili na završnoj godini studija)
  • prednost imaju kandidati koji imaju iskustvo u radu sa decom sa atipičnim razvojem

Opis posla:

  • pomoć učeniku tokom nastave u trajanju od 09-13 časova

Uslovi:

  • pola radnog vremena
  • rad u timu koji teži stalnom razvoju kreativnosti i kritiku koristi za unapređenje rada
  • mogućnost naknadnog zaposlenja sa punim radnim vremenom

Biografiju sa fotografijom poslati elektronskim putem. Dodatne informacije se neće davati telefonom. Kandidati koji uđu u uži krug, biće pozvani na razgovor, prvo preko Zoom platforme.

    Direktan link do oglasa