Konkurs je istekao.

Prodajni savetnik za Audi, VW i polovna vozila

Autokomerc d.o.o.

Beograd

07.12.2015.

Autokomerc d.o.o., ovlašćeni diler za Audi i Volkswagen program, otvara konkurs radi proširenja prodajnog tima.

Prodajni savetnik je jedno od najvažnijih radnih mesta u našoj kompaniji. Njegova glavna obaveza je prodaja vozila novim i već postojećim klijentima.

Zbog toga smo u potrazi za prodajnim savetnicima koji uz potrebnu dozu samouverenosti i sa odličnim prodajnim veštinama ispunjava i sledeće uslove za poziciju:

Beograd

Uslovi:

  • Minimum 3 godine radnog iskustva na poslovima prodaje vozila je obavezna
  • Završena minimum viša škola
  • Siguran nastup prilikom telefonskog kontakta sa klijentima
  • Pozitivan, proaktivan i profesionalan pristup poslu i klijentu
  • Kompjuterska pismenost (MS Office paket, Internet)
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije - aktivan vozač

Ključna zaduženja:

  • Ostvaruje lične i timske ciljeve u prodaji
  • Zaključuje prodaju automobila uz korišćenje savetodavnog pristupa prema klijentu
  • Prima pozive klijenata i poziva klijente
  • Razvija i održava poslovni odnos sa klijentom pre, tokom i posle prodaje vozila, u skladu sa politikom kompanije i standardom proizvođača automobila
  • Razvija, održava i unapređuje znanja o automobilima iz ponude kompanije i o njihovoj konkurenciji
  • Pruža kvalitetnu uslugu prodaje
  • Prisustvuje sastancima i podnosi izveštaje direktoru prodaje
  • Učestvuje u treninzima i obukama
  • Ponaša se na etički i profesionalan način sve vreme, prema svojim zaduženjima i odgovornostima

U vezi sa gore navedenim uslovima i zaduženjima, nudimo Vam:

  • Rad u prijatnom radnom okruženju
  • Mogućnost da svoje ideje i kreativna prodajna rešenja predložite ndređenima
  • Dalje profesionalno usavršavanje i razvoj

Ukoliko ste zainteresovani za rad u dinamičnom timu, sa mogućnošću profesionalnog usavršavanja po evropskim standardima, molimo Vas da nam pošaljete svoju prijavu CV (biografiju).

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

 Rok za konkurisanje: 07.12.2015.

    AUTOKOMERC doo Autokomerc doo je najstarija domaća privatna kompanija u oblasti automobilske industrije, osnovana 1992. godine. Tokom tri decenije uspešnog poslovanja, naša kompanija se bavi prodajom i servisiranjem novih i korišćenih motornih vozila, konstantno usavršavajući i šireći svoj opseg ponude u usluga. Primena evropskih standard u poslovanju, profesionalizam i visok kvalitet u odnosu prema klijentima, pozicionirali su Autokomerc među najuspešnije kompanije u domaćoj auto industriji. Autokomerc…

    Direktan link do oglasa