Konkurs je istekao.

Automehaničar

Autokomerc d.o.o.

Surčin

28.04.2017.

Privredno društvo Autokomerc d.o.o. Beograd u čijem sastavu posluju ovlašćeni dileri za Volkswagen  i Audi, raspisuje konkurs za poziciju

AUTOMEHANIČAR

(1 izvršilac)
Beograd-Surčin

Opis posla:

  • Popravka vozila u skladu sa uputstvima sadržanim u ELSA programskom paketu
  • Izvršenje zadataka u skladu sa definisanom procedurom vezanom za tok operacija u radionici
  • Pridržavanje normi rada, organizacije i opisa poslova datih od strane VW A.G., a  sadržanih u HSO (vo. 1&2)

Uslovi:

  • III / IV stepen, mašinske struke ili slično
  • Poželjno radno iskustvo
  • Vozačka dozvola „B“ kategorije

Molimo Vas da prijavu, sa obaveznom biografijom i fotografijom, pošaljete elektronskim putem.

Nepotpune prijave nećemo uzimati u razmatranje.

Biće  kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za prijavu: 15 dana, do 28.04.2017.

    Konkurs je istekao.

    Autokomerc Logistika d.o.o.

    Kompanija Autokomerc na domaćem tržištu posluje pune 32 godine. Uspeh u svim oblastima poslovanja dugujemo pre svega velikoj ljubavi prema automobilima i auto-moto sportu. Zahvaljujući tome, Autokomerc je pre 22 godine izgradio prvu profesionalnu karting stazu – Autokomerc Karting Centar, koji danas okuplja veliki broj ljubitelja ove discipline.   Autokomerc Karting Centar predstavlja jedinstvenu sportsko – rekreativnu lokaciju u Beogradu, koja raspolaže profesionalnom karting stazom, licenciranom…

    Direktan link do oglasa