Blagajnica - blagajnik za rad u kladionici - kazinu, Obrenovac

Taš Kladionice

Obrenovac

27.12.2021.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

Taš kladionice – 20 godina postojanja oglašavaju potrebu za novim zaposlenima.

Pozicija: Blagajnica - blagajnik za rad u kladionici - kazinu

Nudimo:

*Rad u prijatnom okruženju i finansijski stabilnoj kompaniji

*Jasno definisana zaduženja

*Stimulativnu zaradu

*Mogućnost za napredovanje

Opis zaduženja:

*Uključivanje aparata i elektronskih ruleta i isplata dobitaka

*Priprema i posluživanje toplih i hladnih napitaka

*Komunikacija sa igračima i davanje potrebnih informacija vezanih za rezultate, uslove i način igranja

*Prijem uplata, izdavanje tiketa i isplaćivanje dobitnih tiketa

Potrebni uslovi:

*Minimum srednji stepen stručne spreme

*Poznavanje rada na računaru

Poželjne lične karakteristike:

*Posvećenost, staloženost, komunikativnost

*Orijentisanost ka timskom radu

*Odgovornost, lojalnost, komunikativnost

Dobrodošli ste u naš tim!

Konkurs je istekao.

IIXO D.O.O.

                 Naša kompanija sa formalno-pravnim imenom   „IIXO“doo (kladionice), u javnosti je poznata kao brend –„Kladionice TAŠ“.                  Status brenda smo dobili zahvaljujući sinergiji više faktora. Pre svega smo, jedna od najstarijih kompanija koje se bave organizovanjem sportskog kladjenja.  Sa ovim poslom smo započeli još 1998.godine.                 Važno je napomenuti da se Kompanija „IIXO“  ekskluzivno oglašava preko Teleteksta RT Srbije  -Javnog Servisa, oba programa, sa apslolutnom…

Direktan link do oglasa