Konkurs je istekao.

Branch Manager

Adria Scan d.o.o.

Novi Sad

02.06.2017.

Adria Scan je tvrtka specijalizirana za razvoj i implementaciju programskih rješenja za skeniranje i čitanje, te verifikaciju osobnih dokumenata s primjenom u različitim poslovnim sektorima.

Programska rješenja tvrtke bazirana su na inovativnim idejama i najnovijim tehnologijama, kako bi se osiguralo ubrzanje poslovnih procesa i povećala kvaliteta poslovanja uz primjenu najviših sigurnosnih standarda.

Naši proizvodi se upotrebljavaju u preko 60 država svijeta.

 Novi Sad

Radi povećanog opsega posla Adria Scan otvara podružnicu u Novom Sadu te proširuje prodajne timove.

Opis posla:

  • Opis posla uključuje vođenje ureda i tima ljudi za prodaju naših programskih rješenja u inozemstvu.
  • Vođenje podružnice
  • Sudjelovanje u selekciji kandidata i zapošljavanju prodajnog tima
  • Postavljanje prodajnih ciljeva u koordinaciji s centralnim uredom
  • Praćenje prodajnih rezultata te izvještavanje centralnog ureda
  • Primjena i provođenje poslovnih procesa i standarda tvrtke
  • Poslovna komunikacija s postojećim i potencijalnim kupcima u inozemstvu
  • Asistiranje kolegama iz tima u obavljanju prodajnih aktivnosti
  • Upoznavanje i prezentacija specifičnih programskih rješenja tvrtke

Minimalni uvjeti

  • Rad na istim ili sličnim poslovima minimalno 3 godine
  • Minimalno jedna godina iskustva u vođenju tima ljudi
  • Napredno korištenje Microsoft Office paketa
  • Napredni stupanj znanja engleskog jezika u govoru i pismu

Rok za konkurisanje: 02.06.2017.

    AdriaScan je globalni dobavljač programskih rješenja za skeniranje osobnih i putnih dokumenata u turizmu i hotelijerstvu. Od osnutka 2006. godine implementirali smo svoja rješenja u više od 3.000 hotela, te u više od 100 zemalja svijeta. Naši proizvodi postaju standard u navedenim industrijama te su odobreni za skeniranje osobnih i putnih dokumenata u nekim od najvećih svjetskih hotelskih grupacija poput Marriotta, Hiltona, Accora i IHG-a. U skladu s napretkom tvrtke na globalnom tržištu, želimo…

    Direktan link do oglasa