Konkurs je istekao.

Bravar

AIM Amberger-Industrie-Montagen GmbH & Co KG

Nemačka i ostale članice EU

29.12.2019.

AIM Group (Amberger Industriemontagen) je njemačka tvrtka sa više od 100 zaposlenika koja sa svojim dugogodišnjem iskustvom pruža usluge preko 20 godina u svim područjima bravarskih radnji kao šta su obavljanja servisa armatura u elektranama, rafinerijama, postavljanje cjevovoda, montaža te popravak svih vrsta strojeva potrebnih za rad u postrojenjima.

Bravar

Tražimo 40 bravara (m/ž)

Opis posla:

  • poslovi montaže industrijskih postrojenja
  • izrada, obrada i montaža metalnih konstrukcija
  • servis armatura
  • postavljanje cjevovoda
  • rad u elektranama, rafinerijama

Mjesto rada:

  • prvenstveno u Njemačkoj te ostalim zemljama članicama EU
  • rad moguć i u ostalim zemljama kao npr. Norveška, Švedska, Engleska, Švicarska...

Uvjeti:

  • KV/VKV/SSS
  • višegodišnje iskustvo u struci bravara
  • znanje njemačkog jezika na nivou komunikacije
  • fleksibilnost i kreativnost u rješavanju problema
  • motivacije i angažiranost za rad unutar cijele EU
  • potrebni EU papiri
  • Stručna sprema: KV, VKV, Srednja stručna sprema
  • Jezici: Njemački (napredno)
  • Vozačka dozvola: B

Što nudimo:

  • prijavljeno radno mjesto u Njemačkoj
  • radni odnos na određeno vrijeme te moguć stalni radni odnos
  • zdravstveno osiguranje
  • plaćanje prema tarifi IGZ + Auslöse (dnevni dodatak)
  • pomoć u vezi svih pitanja
  • besplatnu radnu odjeću

Ako ste zainteresirani, pošaljite nam Vašu zamolbu i životopis na njemačkom jeziku putem linka za prijavu ili nas kontaktirajte telefonski na brojeve:
 - (za kandidate sa znanjem njemačkog jezika)
 - Michael Steins - (za kandidate sa znanjem njemačkog jezika)

Krajem januara organiziramo razgovor za posao za novog kandidata. Intervju za nova radna mjesta ce se organizirati u zagrebu. Tačni detalji će biti postavljeni.

Nemamo mogćnost zapošljavanja kandiata koji nemaju EU papire te ljubazno molimo da se isti ne prijavljuju na oglas.

Rok za konkurisanje: 29.12.2019.

    Direktan link do oglasa