Konkurs je istekao.

Magacioner

CSM 2017 d.o.o.

Pančevo, Sinđelićeva 40 c

24.02.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

CSM 2017 DOO je uvoznik i distributer električnih skutera, bicikala i trotineta. Snabdevamo šopove i komisione širom Srbije.

Zbog povećanog obima posla potreban nam je radnik u magacinu.

Opis posla:

- svakodnevna evidencija o proizvodima koji ulaze i izlaze iz magacina

- detaljan pregled robe koja ulazi/izlazi iz magacina prema pratećoj dokumentaciji, provera kvaliteta, provera količine, dokumentacije koja prati robu i sl.

- svakog meseca vrši popis inventara/zaliha robe u magacinu i proverava stanje zaliha  u prodavnici, kod distributera i komisionara, prati stanje zaliha u magacinu kako bi bila obezbeđena blagovremena isporuka i poručivanje robe.

- bira odgovarajući način i mesto odlaganja i raspoređivanja proizvoda, pažljivo klasifikuje i rukuje proizvodima kako bi se izbegla oštećenja uzrokovana ljudskim faktorom i nezgode koje mogu nastati usled nereda u magacinu.  Organizuje raspored robe u magacinu tako da bude uredan, lep i prikladan.

- odgovoran za celokupno čišćenje magacina i uređenje polica

- iznosi razumne predloge za upravljanje magacinom

- kontroliše sigurnost i bezbednost u magacinu, proverava protivpožarne aparate i ostale sigurnosne uređaje u magacinu

- uređuje i štampa deklaracije

- dobro sarađuje i komunicira sa kolegama i dostavlja neophodne izveštaje

- obavlja druge poslove po nalogu nadređenih, u skladu sa radnim mestom

Uslovi za kandidate:

- radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

- poznavanje engleskog jezika

- poznavanje rada u Excelu

- vozačka dozvola B kategorije

- odgovorna i pouzdana osoba

- timski radnik

Šta nudimo:

- redovnu zaradu

- prijavu na socijalno i zdravstveno osiguranje

- rad u malom i skladnom timu

Konkurs je istekao.

CSM2017 doo

Kompanija se bavi uvozom i distribucijom električnih trotineta, bicikli i skutera. Snabdevamo naše šopove i komisione na teritoriji cele Srbije.

Direktan link do oglasa