Konkurs je istekao.

Komercijalista

Data Status d.o.o.

26.03.2015.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Izdavačka kuća DATA STATUS osnovana je 1995. godine i jedan je od vodećih regionalnih izdavača stručne literature u oblasti medicine, farmacije, sporta, ekonomije, menadžmenta i učenja stranih jezika. Podjednako važan deo našeg izdavačkog portfolija čine udžbenici za osnovnu i srednje škole. Verujemo da širenjem novih znanja dajemo šansu zdravijem životu, uspešnijem biznisu, boljoj komunikaciji i savremenijem obrazovanju. Ukoliko delite naše uverenje, pozivamo vas da nam se pridružite na poziciji:

KOMERCIJALISTA

(više izvršilaca za teritoriju cele Srbije)

Opis posla:

  • Intenzivan obilazak škola u cilju prezentovanja i prodaje udžbenika
  • Redovno izveštavanje neposrednog rukovodioca o postignutim rezultatima na terenu
  • Odgovornost za rezultate poslovanja na svom terenu
  • Praćenje rada konkurencije
  • Davanje predloga radi unapređenja procesa prodaje

Poželjni uslovi:

  • SSS, VŠS, VSS
  • Iskustvo u direktnoj prodaji na sličnim poslovima
  • Poželjno je poznavanje nastavno-obrazovnog procesa u osnovnim i/ili srednjim školama
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Posedovanje računara i poznavanje MS Office paketa (Excel, Word, Outlook)
  • Znanje engleskog jezika je prednost

Sposobnosti i veštine:

  • Odlično razvijene komunikacijske veštine i veštine prodaje
  • Odgovornost, samostalnost i profesionalni pristup radu
  • Prilagodljivost i fleksibilnost

Nudimo mogućnost dobre zarade i stimulativnih bonusa.

Pozivamo sve zainteresovane kandidate da svoju prijavu i biografiju pošalju najkasnije do 26.03.2015. godine.

    Konkurs je istekao.

    DATA STATUS

    • Milutina Milankovića 1/45 11070 Novi Beograd, Beograd, Srbija
    • PIB: 101012095
    • Matični broj: 17086243

    Direktan link do oglasa