Konkurs je istekao.

Diplomirani pravnik

Tinis d.o.o.

Beograd

30.05.2020.

Potreban nam je: Diplomirani pravnik za pravne, kadrovske i administrativne poslove

Mesto rada: Beograd, ul. Narodnog fronta br. 6.

Vrsta radnog odnosa: Stalni radni odnos

Opis posla:

izrada ugovora i drugih dokumenata (molbe, žalbe, izjašnjenja, isprave, potvrde, ovlašćenja, odluke, pravilnici i procedure, itd.), po nalogu poslodavca; izrada opštih i pojedinačnih akata po nalogu poslodavca; kontinuirano praćenje i analiziranje zakona iz relevantnih oblasti za poslovanje; redovan kontakt sa državnim institucijama i spoljnim saradnicima vezano za pravna pitanja; učestvovanje u sastavljanju i kontroli sprovođenja pravnih akata i procedura; relevantnih pozitivnih zakonskih propisa., prijava/odjava zaposlenih.

USLOVI:

stručna sprema: na osnovnim akademskim studijama u obimu od najmanje 240 ESPB bodova, odnosno specijalističkim strukovnim studijama, po propisu koji uređuje visoko obrazovanje počev od 10. septembra 2005. godine; na osnovnim studijama u trajanju od najmanje četiri godine, po propisu koji je uređivao visoko obrazovanje do 10. septembra 2005. godine; prednost pravosudni ispit: znanje rada na računaru i poznavanje engleskog jezika; poželjno radno iskustvo.

OSTALO:

prilikom ocene kandidata, centiti i: nivo odgovornosti kandidata prema poslu i aktivan pristup dužnostima; poznavanje od strane kandidata Zakona o obligacionim odnosima, Zakona o radu.

Kandidati koji ispunjavaju gorenavedene uslove za obavljanje poslova diplomiranog pravnika, mogu poslati svoj CV elektronskim putem.

Konkurs je istekao.

TINIS COMPANY DOO

  • Narodnog fronta 6 11000 Beograd, Srbija
  • PIB: 100005166
  • Matični broj: 06300219

Direktan link do oglasa