Konkurs je istekao.

Diplomirani socijalni radnik

Dom za stare i penzionere Paun

Beograd, Moše Pijade 83

22.08.2021.

Dom za stare i penzionere Paun, raspisuje konkurs za radno mesto:

Diplomirani socijalni radnik sa radnim mestom u Beogradu, opština Grocka, mesto Umčari (1 izvršilac)

Zaduženja i odgovornost radnog mesta:

  • prijem/otpust korisnika doma i izrada zakonom propisane dokumentacije
  • individualni i grupni rad sa korisnicima doma, pružanje usluga u cilju adaptacije korisnika na uslove života u domu, kulturno-zabavne aktivnosti, rekreativne aktivnosti...
  • pomoć u uspostavljanju i održavanju kontakta korisnika doma sa srodnicima
  • ostvarivanje kontinuirane saradnje sa Centrom za socijalni rad

Uslovi za kandidata:

  • visoka stručna sprema sa licencom za socijalnog radnika
  • vozačka dozvola B kategorije
  • komunikativnost, kreativnost, timski rad
  • znanje rada na računaru (MS Office paket)

Prijave (CV sa fotografijom, kopija diplome i licence) slati elektronskim putem.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

    • Mose Pijade 83 11430 Grocka, Umčari, Beograd, Srbija
    • PIB: 107017815
    • Matični broj: 17801597

    Direktan link do oglasa