Konkurs je istekao.

Direktor prodaje i marketinga

Mim team food d.o.o.

Beograd

19.09.2019.

BigPizza je vodeća pizza kompanija u Srbiji. Posluje u okviru dva grada sa ukupno 10 objekata i ima preko 250 zaposlenih. Usled proširenja obima posla, raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Beograd

Da li ste pravi kandidat:

Biti deo BigPizza tima podrazumeva rad u dinamičnom okruženju gde kroz izazovne zadatke dobijate mogućnost da iskažete svoj potencijal za dalji razvoj i napredak, što se u našoj kompaniji lako prepoznaje i ceni. Naša misija je da prepoznamo, vrednujemo i cenimo talente i doprinos svih pojedinaca. Da ostvarimo okruženje u kojem svi članovi tima, zbog njihove različitosti, mogu da ostvare svoj najviši potencijal.

Opis posla:

  • Učešće u kreiranju/promeni cenovnih politika preko svih kanala prodaja
  • Praćenje dnevnih KPI
  • Učešće u kreiranju/promeni politike prodaje preko svih kanala
  • Analiza prodajnog mix-a
  • Analiza i optimizacija portfolija proizvoda
  • Učestvovanje u strateškom planiranju poslovanja kompanije
  • Praćenje ciljeva i planova prodaje
  • Izveštavanje na mesečnom, kvartalnom i godišnjem nivou o postignutim rezultatima i spovedenim aktivnostima
  • Razvijanje B2B kanala prodaje
  • Praćenje i analiza tržišnih trendova i aktivnosti konkurencije
  • Učešće u kreiranju marketing aktivnosti
  • Učešće u izradi raznovrsnih loyalty programa
  • Sklapanje Ugovora o sponzorstvu
  • Učešće u kreiranju godišnjih budžeta

Obrazovanje i profesionalne kvalifikacije:

  • Završen VII stepen stručne spreme
  • Minimum 4 godine rada na istim ili sličnim poslovima
  • Napredno poznavanje rada MS Office paketa
  • Znanje engleskog jezika

Sta nudimo:

Mi nudimo izazovnu poziciju u uspešnom timu sa angažovanim i inspirativnim saradnicima, kombinovanu sa visokim nivoom samostalnosti u radu. U svrhu postizanja odgovarajućeg nivoa uspešnosti, biće organizovane obuke i aktivnosti na Vašem daljem razvoju. Bićete u mogućnosti da razvijete svoje profesionalne i lične kapacitete, da ostvarite lični rast. Slobodno mesto podrazumeva posao sa punim radnim vremenom, sa adekvatnom i redovnom zaradom i paketom pogodnosti u skladu sa Vašim profilom i dostignućima.

Zainteresovanima:

Ponosni smo našim timom. Naši ljudi su na prvom mestu, budi i ti deo nas!

Ukoliko ste ambiciozna, lojalna i vredna osoba i želite da se zaposlite i napredujete u kompaniji koja profesionalno pristupa poslovanju i motiviše svoje zaposlene, onda ste prava osoba za naš tim.

 Rok za konkurisanje: 19.09.2019.

    Konkurs je istekao.

    MIM TEAM FOOD d.o.o

    MIM Team Food DOO is established in 2012, as a sister company of Anbo DOO with the headquarters in Belgrade, Serbia. Currently MIM Team Food is in the QSR business with Big Pizza brand created with intensive study of the region and experts contribution to develop the high standards of operation and innovative menu and service level offering a compelling guest experience. MIM Team Food has the vision of fast-paced development of QSR business with global brand's offering the best value and guest experience…

    Direktan link do oglasa