Konkurs je istekao.

Direktor prodaje

Umbrella corporation ltd d.o.o.

Beograd

11.08.2020.

Imate bogato radno iskustvo. Energični ste i dinamični – želite uzbudljiv posao koji podrazumeva česta putovanja i promene. Uvek komunicirate jasno i smisleno – bilo da sa kolegama razgovarate lično, telefonom ili preko računara.

Dobar ste lider i fizička udaljenost za Vas ne predstavlja problem. Sa istom lakoćom koordinišete rad zaposlenih u svojoj kancelariji i zaposlenih širom zemlje.

Želite da radite za jednu od najuticajnijih regionalnih kompanija – apsolutnog lidera u uvozu i distribuciji elektronskih cigareta, tečnosti i prateće opreme Umbrella Corporation LTD.

Pozivamo Vas da se priključite našem brzorastućem timu i konkurišete na poziciju:

Mesto zaposlenja: Beograd

Opis posla:

  • Izrada i realizacija prodajne strategije Kompanije
  • Organizovanje i koordinisanje rada zaposlenih u prodaji
  • Praćenje i razvoj tržišta, praćenje tržišne pozicije Kompanije i konkurenata
  • Strateško planiranje kontakata sa klijentima i razvoj maloprodajne mreže
  • Planiranje, realizovanje i nadzor promo-aktivnosti Kompanije
  • Predlaganje aktivnosti za unapređenje poslovanja
  • Analiza prodaje na mesečnom nivou: prodaja, naplata i troškovi
  • Upravljanje zalihama i odgovornost za postignute rezultate
  • Praćenje boniteta kupaca i aktivan rad na povećanju broja aktivnih kupaca Sektora
  • Izrada, implementacija i evaluacija periodičnih planova prodaje
  • Redovno i precizno usmeno i pismeno obaveštavanje pretpostavljenih o radu Sektora
  • Aktivna saradnja sa drugim sektorima Kompanije
  • Pripremanje i kontrolisanje trošenja godišnjeg budžeta
  • Definisanje prodajnih uslova i kanala distribucije za postojeći asortiman
  • Odgovornost za prodaju svih brendova iz prodajnog asortimana i analiza rezultata
  • Organizacija, nadzor i evaluacija rada svih službi u Sektoru prodaje
  • Pružanje stručne pomoći zaposlenima prilikom izvršenja teških ili komplikovanih zadataka
  • Učestvovanje u procesu selekcije, regrutacije i evaluacije rada novih radnika u Sektoru
  • Praćenje i primena zakonskih propisa i standarda iz delokruga poslova
  • Obavljanje drugih poslova po nalogu Generalnog i Izvršnog direktora

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema
  • Najmanje pet godina radnog iskustva u oblasti prodaje
  • Veština organizovanja zaposlenih i koordiniranja mreže saradnika na terenu
  • Spremnost na česta putovanja
  • Napredno znanje engleskog jezika
  • Napredno poznavanje rada na računaru
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Nudimo vam:

  • Rad u izazovnom okruženju, u kom ćete se neprekidno usavršavati i profesionalno sazrevati
  • Od Vas očekujemo da vredno radite, a Vaš trud će biti prepoznat i adekvatno nagrađen
  • … i još mnogo toga

Očekujemo Vašu prijavu i želimo Vam puno sreće,

Umbrella tim

    Konkurs je istekao.

    Umbrella Corporation ltd doo

    Umbrella Corporation LTD d.o.o. je osnovana 2010. godine u Beogradu, Srbija.  Umbrella je danas prisutna u 3 zemlje regiona: Srbija, Bosna i Hercegovina i Makedonija. Broj Umbrella prodajnih šopova u regionu je oko 60. Ovaj broj je u stalnom porastu usled konstantnog razvoja tržišta i otvaranja novih Umbrella šopova.  Pored sopstvenog prodajnog kanala, Umbrella je razvila i distributivnu mrežu sa 700+ prodajnih mesta u regionu (trafike, benziske pumpe, marketi, šopovi mobilnih i elektronskih…

    Direktan link do oglasa