Konkurs je istekao.

Tehnolog - šef u odeljenju dorade odlivaka

EMKA Feinguss d.o.o.

Mionica, Toplički put 11

05.06.2021.

EMKA Feinguss d.o.o. Mionica je livnica u Mionici sa višegodišnjim iskustvom u proizvodnji preciznog liva. Od 2015.godine u većinskom vlasništvu nemačke firme EMKA Beschlagteile GmbH & Co.KG iz Velberta vodećeg proizvođača brava i okova za sve vrste industrije koji zapošljava preko 1500 zaposlenih kako u Evropi tako i svetu.

Za traženo radno mesto: TEHNOLOG - ŠEF U ODELJENJU DORADE ODLIVAKA

gde je mesto rada u Mionici

potreban nam je 1 izvršilac

Traženi profil za ovo radno mesto:

-          diplomirani inženjer ili inženjer sa VII ili VI stepenom stručne spreme obrazovnog profila mašinskog,

-          poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,

-          dobre organizacione sposobnosti i veštine rukovođenja,

-          znanje nemačkog i/ili engleskog jezika je poželjno.

Opis posla:

-          definiše potrebne alate za operacije dorade i kontrole odlivaka, za njih izrađuje konstruktivne crteže i vrši funkcionalni prijem istih,

-          definiše neophodnu proizvodnu opremu za svaki konkretni proizvod,

-          definiše tehnološke parametre za operacije dorade odlivaka,

-          vrši procenu i proveru normativa materijala i vremena izrade za operacije u odeljenju dorade odlivaka,

-          Formuliše i izrađuje tehnološku dokumentaciju za operacije dorade, kontrole i pakovanja odlivaka,

-          Organizacija rada u odeljenju, optimizacija realizacije planova proizvodnje, rad i nadzor nad njihovim izvršenjem,

-          Učešće u prenošenju znanja i obučavanju saradnika u proizvodnji.

Nudimo vam rad na određeno vreme sa probnim radom od 6 meseci naravno sa mogućnosti prelaska u stalni radni odnos, sigurna primanja i sve benefite koje ima rad u dobrim radnim uslovima, mogućnosti napredovanja i usavršavanja u svojoj struci.

Prijave slati isključivo na adresu:

EMKA Feinguss d.o.o. Mionica

Toplički put 11

14242 Mionica

ili elektronskim putem.

  • Toplički put 11, Mionica, Srbija
  • PIB: 101391433
  • Matični broj: 07262876

Direktan link do oglasa