Konkurs je istekao.

ERP Konsultant

Art Data d.o.o.

Beograd

28.10.2017.

ART DATA d.o.o. je preduzeće koje se bavi informacionim sistemima,a pre svega prodajom, implementacijom i podrškom korisnicima poslovno-informacionog sistema PANTHEONTM . Stručan kadar sa velikim iskustvom, stalni proces usavršavanja zaposlenih putem interne obuke i sticanja odgovarajućih sertifikata, veliko tržište sa velikim potencijalom rasta, orjentisanost ka zadovoljnom korisniku, razvijanje partnerskog odnosa sa korisnicima i srodnim preduzećima omogućavaju preduzeću brz rast i razvoj.

Beograd

Opis posla:

  • Rad sa klijentima (u kancelariji i na terenu) na implementaciji i održavanju poslovno informacionog sistema PANTHEON i podršku pri njegovom korišćenju.

Uslovi za kandidate:

  • VSS - ekonomski fakultet ili fakultet organizacionih nauka
  • Poznavanje računovodstva i finansija
  • Poznavanje poslovnih procesa u preduzeću
  • Iskustvo u implementaciji poslovnih aplikacija i u radu sa bazama podataka
  • Prednost će imati kandidati koji poznaju ERP Pantheon i imaju iskustva u radu na ovom ERP-u.

Mi nudimo:

  • Rad u prijatnom i podsticajnom okruženju
  • Mogućnost ličnog i profesionalnog razvoja
  • Plaćene obuke i sertifikati
  • Stalno zaposlenje nakon probnog rada
  • Lokacija u centru grada

Rok za konkurisanje: 28.10.2017.

    Ovaj poslodavac odgovara na vaše prijave

    Preduzeće Art Data nudi poslovna IT resenja malim, srednjim i velikim preduzećima. Osnovno poslovno IT rešenje je proizvod PANTHEON™, koji je razvila kompanija DATALAB TEHNOLOGIJE d.d. iz Slovenije. Pored toga, paletu usluga dopunjavaju usluge analize informacionog sistema korisnika, konsultantske usluge i računovodstvene usluge. Misija preduzeća ART DATA d.o.o. odnosi se na obezbeđivanje informacionog sistema za korisnke koji će biti: Siguran i stabilan Upotrebljiv Fleksibilan Efikasan…

    Direktan link do oglasa