Konkurs je istekao.

Rukovodilac pozivnog centra

Eterna Vita Group d.o.o.

Beograd

07.11.2020.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Kompanija Eterna vita group je domaća kompanija koja posluje više od 10 godina na tržištu. Posvećenost kolektivu i ljudima u njemu su naš osnovni princip, a iskustvo i znanje su nove vrednosti koje se zajedno grade i stvaraju. Zato dosta i ulažemo u obuku novih i usavršavanje postojećih članova tima. Usled porasta obima poslovanja, raspisujemo konkurs za poziciju: Rukovodilac pozivnog centra

Opis posla:

  • Rukovodi radom pozivnog centra
  • Učestvuje u izgradnji tima i selekciji
  • Učestvuje u izradi planova prodaje
  • Obezbeđuje potreban kvalitet i efikasnost rada operatera
  • Pravi izveštaje o rezultatima rada

Uslovi za kandidate:

  • Poznavanje rada na računaru
  • Sposobnost za rukovođenje i organizaciju rada tima
  • Prednost imaju kandidati sa iskustvom na istim ili sličnim poslovima (pozivni centri, prodajni pozivni centri, telefonska prodaja)
  • Sopstvena inicijativa i konstruktivno razmišljanje
  • Usmerenost na ostvarivanje ciljeva
  • Staloženost i sistematičnost
  • Komunikativnost i energičnost

Nudimo vam:

  • Rad na duži vremenski period
  • Mogućnost napredovanja
  • Fiksna plata plus fiksni bonusi
  • Pozitivno radno okruženje i prijatan poslovni ambijent
  • Permanentna edukacija i sticanje novih znanja
  • Seminari u zemlji i inostranstvu
  • Stalni rad na kolegijalnosti kolektiva
    Konkurs je istekao.

    ETERNA VITA GROUP D.O.O.

    • Vojvode Vlahovića 27 đ 11050, 11050 Beograd, Srbija
    • PIB: 106754318
    • Matični broj: 20674245

    Direktan link do oglasa