Konkurs je istekao.

Građevinski inženjer

Euro Support Group

Srbija, rad na terenu

07.03.2018.

Zbog značajnog povećanja poslovne aktivnosti i ekspanzije, domaća brzo-rastuća kompanija sa sedištem u Jagodini i kancelarijama u Beogradu i Kragujevcu, traži kreativne, odgovorne i dinamične kandidate za sledeću poziciju po potrebi gradilišta u Srbiji

Postanite i vi deo našeg uspešnog tima!

Zbog povećanja obima poslovanja raspisujemo konkurs za radno mesto:

Građevinski inženjer (m/ž)

Po potrebi gradilišta u Srbiji (1 izvršilac)

Opis posla:

  • Učestvuje u izradi ponuda i obradi tenderske dokumentacije za tražene ponude
  • Učestvuje u ugovaranju poslova
  • Vrši kontrolu izvršenja ugovorenih radova
  • Organizuje aktivnosti vezano za pripremu i realizaciju operativnih aktivnosti na ugovorenim poslovima, pravilnu raspodelu radne snage iz potencijala samostalne agencije, ili angažovanih podizvođača
  • Organizuje, kontaktira i koordinira izvršioce na gradilištima i stara se o ispunjenju ugovornih uslova u smislu organizacije, kvaliteta i dinamike izvođenja radova
  • Organizuje i koordinira protok informacija vezano za specifikacije potrebnog materijala, tok nabavke i blagovremeno pristizanje opreme i materijala na gradilišta
  • Evidentira i čuva dokumentaciju
  • Prikuplja potrebnu dokumentaciju za tehnički prijem i primopredaju radova i operativno učestvuje u svim potrebnim aktivnostima
  • Prikuplja informacije i vrši izradu situacija o izvršenim radovima, sa svom pratećom dokumentacijom
  • Sarađuje sa investitorima, nadzornim organima i drugim organima i poslovnim prijateljima
  • Odgovoran je za primenu usvojenih standarda u radu

Opšti uslovi:

  • VII stručne spreme - građevinskog smera
  • Posedovanje važeće licence odgovornog izvođača radova
  • Poznavanje rada na računaru, posebno MS Office
  • Potrebno iskustvo u struci od minimum 15 godina koje uključuje rad na terenu na poziciji odgovornog izvođača radova
  • Uz biografiju dostaviti referentnu listu odgovornog izvođača radova
  • Prednost će imati kandidati sa odličnim poznavanjem nemačkog ili engleskog jezika

Profil kandidata:

  • Veoma izražene organizacione sposobnosti
  • Odgovornost i preciznost u radu
  • Komunikativnost
  • Sposobnost rada u timu

Mi nudimo:

  • Dinamično radno okruženje
  • Atraktivan kompenzacijski paket i beneficije
  • Početnu zaradu u iznosu od 1.500 eur
  • Mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja

Ukoliko želite da postanete deo našeg dinamičnog i uspešnog tima, da se razvijate zajedno sa nama, svoju biografiju možete poslati do 07.03.2018. elektronski.

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    EURO SUPPORT GROUP

    • Aleksandra Stefanovića br. 10, Jagodina, Srbija
    • PIB: 103730719
    • Matični broj: 56806601

    Direktan link do oglasa