Konkurs je istekao.

Frizer

Daca Hairstyle

Beograd

18.11.2017.

Frizerski salon Daca hair style se nalazi u Mirijevu, u ul. Mirijevski venac 28 i posluje uspešno više od 15 godina sa velikim brojem zadovoljnih klijenata koji nam ukazuju svoje poverenje od samog početka rada. Usled proširenja obima posla u prilici smo da ponudimo saradnju frizeru sa iskustvom.

DACA HAIR STYLE Beograd raspisuje konkurs za radnu poziciju:

Frizer

Beograd

Uslovi:

  • Potrebno iskustvo u radu
  • Muško-ženski frizer

Opis posla:

  • Kompletan posao ženskog frizera: šišanje, feniranje, farbanje, izvlačenje pramenova, mini val

Nudimo:

  • Radno vreme 8 sati
  • Predviđen je probni rad
  • Stalni radni odnos

Za više informacija pozvati na 064/195-18-31.

S obzirom da salon duže vremena radi, potrebno je da se javljaju kandidati koji imaju višegodišnje iskustvo kako bi se održao kvalitet u radu salona.

Rok za konkurisanje: 18.11.2017.

    • Mirijevski venac 28, Beograd, Srbija
    • PIB: 108692350
    • Matični broj: 63632350

    Direktan link do oglasa