Konkurs je istekao.

Garfički dizajner

Argo Navis

Batajnica

25.12.2021.

Kompaniji ARGO NAVIS/ANTE TENDERS koja se bavi razvojem, projektovanjem i proizvodnjom luksuznih plovila namenjenih za izvoz, potreban je iskusan i ambiciozan GRAFIČKI DIZAJNER

Opis posla:

  • Grafički dizajn u oblasti jahtogradnje i brodogradnje
  • Izrada grafičkih rešenja i materijala u svrhu marketinga
  • Izrada template-a kao i svih propratnih grafičkih priloga u svrhu prezentacije
  • Izrada kataloga, brošura, korisničkih uputstava i drugog materijala za štampu
  • Izrada digitalnog materijala za korišćenje na oficijalnim WEB sajtovima
  • Učešće u razvoju marketinga i PR materijala

Uslovi za kandidate:

  • Visoka stručna sprema
  • Profesionalni nivo poznavanja programa za grafičku obradu  (Adobe Photoshop, Ilustrator, InDesign)
  • Poznavanje programa za montažu video materijala (Adobe Premiere) poželjno
  • Iskustvo u marketingu i radu na razvoju brend standarda
  • Poznavanje funkcionisanja socijalnih mreža u svrhu promocije i prezentacije
  • Obavezno radno iskustvo od minimum 2 godine na istim ili sličnim poslovima
  • Znanje engleskog jezika

Nudimo Vam:

  • Rad u prijatnoj atmosferi sa mogućnošću daljeg napredovanja i usavršavanja
  • Rad na trenutno najvećim i najpoznatijim projektima unutar jahtogradnje i brodogradnje
  • Rad u kreativnom in-house timu koji ima veliki broj ind. dizajnera, arhitekata, inženjera, digitalnog direktora, PR menadžera.
  • Stalan radni odnos
  • Puno radno vreme
  • Sigurnost unutar kompanije koja beleži stalan rast i razvoj
  • Visoka primanja
  • Mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja

Ukoliko smatrate da zadovoljavate uslove konkursa i imate želju da postanete deo našeg tima, a pritom ste vredni i odgovorni, molimo Vas da CV pošaljete elektronskim putem ili da ga lično donesete u kancelariju na adresi Pukovnika Milenka Pavlovića 155b-Batajnica.

Sve prijave će biti detaljno razmotrene, a biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Više informacija o kompaniji na https://argonavis.rs/https://antenders.com/

    Konkurs je istekao.

    Argo Navis/Ante Tenders

    • Pukovnika Milenka Pavlovića 155 B, Batajnica, Srbija
    • PIB: 109767476
    • Matični broj: 64414658

    Direktan link do oglasa