Konkurs je istekao.

Generalni direktor

Bfs Servis d.o.o.

Beograd

24.10.2015.

Privredno društvo BFS SERVIS D.O.O. zbog povećanog obima posla raspisuje konkurs za prijem u radni odnos za radno mesto:

GENERALNI DIREKTOR

za rad u Beogradu

Uslovi za kandidate:

  • visoka stručna sprema - organizacionog ili ekonomskog usmerenja
  • pet godina radnog iskustva na rukovodećim pozicijama
  • znanje engleskog jezika
  • napredno znanje rada na računaru
  • vozačka dozvola B kategorije
  • uredna krivična evidencija

Profil kandidata:

  • sistematičan i analitičan pristup poslu
  • visoko razvijena sposobnost organizacije
  • sposobnost rada u timu

Opis posla:

  • organizacija rada društva
  • zastupanje privrednog društva
  • nadzor i odgovornost za zakonitost rada društva
  • saradnja sa državnim organima
  • održavanje kontakta sa postojećim kupcima usluga i pronalaženje novih kupaca

Način konkurisanja: Prijave sa kratkom radnom biografijom slati elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 24.10.2015.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    INEX PLUS DOO

    Privredno društvo Inex Plus d.o.o. iz Beograda je svojim dugogodišnjim profesionalnim radom svrstano u sam vrh kompanija koje se bave pružanjem kompletnih bezbednosnih usluga kako bi odgovorilo na sve zahteve potencijalnih i stalnih klijenata na teritoriji cele Srbije.

    Direktan link do oglasa