Konkurs je istekao.

Građevinski inženjer - šef gradilišta

Plan Project MMP d.o.o.

Beograd, Kumodraška 172

21.11.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

PLAN PROJECT MMP DOO je privredno društvo koje obavlja građevinsku delatnost i pretežno se bavi izvođenjem krovopokrivačkih, hidroizolaterskih i limarskih radova sa sedištem u ul.Kumodraška 172 u Beogradu

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju: Građevinski inženjer - šef gradilišta

Uslovi:

·       Diplomirani građevinski inženjer-VI ili VII SSS

·       Samostalnost, razvijena komunikativnost, ozbiljnost i odgovornost u radu

·       Rad na terenu- različitim lokacijama na teritoriji Beograda i Republike Srbije

·       Razvijena sposobnost korišćenja MS Office pakeata, AutoCAD-a

·       Spremnost na timski rad i saradnju sa kolegama u svim sektorima

·       Vozačka dozvola B kategorije- aktivan vozač

·       Poželjno znanje engleskog jezika

·       Radno iskustvo: minimum 2 godine na istim ili sličnim poslovima

 Opis posla:

·       Koordinacija i organizacija gradilišta-priprema za gradilišta pre početka radova-uvođenja u posao /radne snage, materijala, opreme i alata/

·       Upravljanje i raspoređivanje zaposlenih po gradilištima na dnevnom nivou

·       Blagovremeno kreiranje porudžbenica materijala prema dinamici gradilišta

·       Uredno vođenje evidencije radnih sati zaposlenih gradilištu

·       Kontrola kvaliteta izvedenih radova zaposlenih /instrukcije, nalozi, predlozi, sugestije, primedbe pre početka i u toku izvođenja radova/

·       Komunikacija sa predstavnicima Naručioca radova i Nadzornim organima

·       Prisustvovanje na radnim sastancima na gradilištu

·       Uredno i redovno vođenje tehničke i gradilišne dokumentacije /građevinskog dnevnika, knjiga inspekcije, evidentiranje primljenog materijala, opreme, izvedenih radova na dnevnom nivou, kao i utvrđivanje stvarno izvedenih radova i izrada građevinskih knjiga/

·       Izrada zapisnika o zatečenom stanju na gradilištu, (ne) adekvatnim uslovima za izvođenje predmetnih radova i zapisnika o primopredji radova

·       Poštovanje Ugovornih obaveza i kaznenih odredbi sprovođenjem propisa i mera bezbednosti na radu zaposlenih na gradilištu

·       Kontrola i organizacija podizvođačkih aktivnosti

·       Izrada ponuda na osnovu naknadnih zahteva

·       Podnošenje dnevnih izveštaja direktorima o radnim aktivnostima i razultatima rada

·       Obavlja i druge poslove po nalogu direktora

 Nudimo:

·       Rad u perspektivnom preduzeću, prijateljskom i dinamičnom okruženju sa redovnim primanjima.

Ukoliko ste zainteresovani, molimo Vas da svoju biografiju-CV dostavite elektronskim putem.

Poželjno propratno pismo sa fotografijom.

Konkurs je istekao.

Plan Project MMP doo

  • Kumodraska 172, Beograd, Srbija
  • PIB: 107058908
  • Matični broj: 20734221

Direktan link do oglasa