Konkurs je istekao.

HR Manager

Invej a.d.

Beograd

10.10.2014.

ugovor puno radno vreme

Invej a.d.

Poslovnom sistemu Invej a.d. iz Beograda, jednom od najuspešnijih sistema u Srbiji, lideru na domaćem tržištu u svojoj grani i nosiocu značajnih nacionalnih brendova, usled proširenja poslovanja potrebne ambiciozne, odgovorne i sposobne osobe, spremne za rad u dinamičnom okruženju.

HR MANAGER

Opis posla:

  • Realizacija procesa regrutacije i selekcije kadrova u skladu sa planom zapošljavanja
  • Analiza radnih mesta, izrada opisa poslova
  • Planiranje i izrada procedura i pravilnika
  • Organizacija i realizacija motivacionih aktivnosti zaposlenih
  • Planiranje i vođenje orijentacije novih zaposlenih
  • Edukacija zaposlenih (evaluacija, praćenje i unapređenje radne uspešnosti zaposlenih, sprovođenje i organizovanje treninga i obuka, procena uspešnosti sprovedenih obuka)
  • Unapređenje produktivnosti i efikasnosti zaposlenih
  • Analiza radnih procesa
  • Identifikacija potrebnih kadrova za određena radna mesta
  • Definisanju bonusa i nagrađivanja zaposlenih (materijalnom/nematerijalnom)
  • Planiranju ljudskih resursa

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme - ekonomski fakultet i fakultet organizacionih nauka
  • Minimum pet godine radnog iskustva u selekciji kadrova iz oblasti komercijale i marketinga
  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Komunikativnost, integritet, samostalnost, organizovanost

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom i kreativnom okruženju
  • Napredovanje u poslu i karijeri
  • Stimulativnu zaradu

Ukoliko zadovoljavate navedene uslove, prijavu sa biografijom pošaljite elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 10.10.2014.

    Konkurs je istekao.

    Invej a.d.

    INVEJ - Snaga koja raste!

    Direktan link do oglasa