Konkurs je istekao.

HR koordinator

Gi Group HR Solutions

Vojvodina

04.11.2014.

ugovor puno radno vreme
logo_14064 Gi Group HR Solutions

Norma Group je globalni lider u pružanju tehnoloških rešenja svojim klijentima, sa više od 60 godina iskustva u proizvodnji i razvoju različitih proizvoda. Kompanija zapošljava oko 5.000 ljudi i ima globalnu mrežu fabrika, kao i brojnih prodajnih i distributivnih centara širom Evrope, Amerike i Azije. Grupa proizvodi veoma širok spektar inovativnih tehnoloških proizvoda i zauzima vodeću poziciju kao ponuđač rešenja. Zahvaljujući svojoj posvećenosti kvalitetu i tehnološkom liderstvu, Norma grupa je stekla poverenje preko 10.000 klijenata u više od 100 zemalja.

Gi Group HR Solutions d.o.o., kao lider u regionu i deo Gi Group, prestižne i jedne od vodećih konsultanskih kompanija u oblasti ljudskih resursa, u mogućnosti je da klijentima ponudi sveobuhvatna rešenja iz svih oblasti upravljanja ljudskim resursima. Naše usluge regrutacije i selekcije kandidata pružamo pod našim novim brendom Wyser.

Za potrebe našeg klijenta, kompanije Norma Group, tražimo samoinicijativne i odgovorne kandidate za poziciju:

(Subotica)

Opis posla:

  • Koordinacija poslova i različitih aktivnosti u okviru Službe, vezano za regrutaciju, uvođenje i integraciju zaposlenih, trening, stara se o kompenzacijama zaposlenih i benefit programima za zaposlene,
  • Odgovoran za početnu evaluaciju pristiglih prijava na otvorene pozicije u cilju nalaženja najkvalifikovanijih kandidata,
  • Odgovoran za održavanje on line sistema regrutacije, regularno ažuriranje otvorenih pozicija, razvoj baze kvalifikovanih kandidata i unos biografija u HR sistem,
  • Obezbeđuje, održava i unapređuje načine regrutacije kvalifikovanih kandidata,
  • Koordinira aktivnosti sa agencijama za regrutaciju, kao i direktnim kandidatima vezano za intervjue sa Rukovodiocima službi gde su otvorene pozicije,
  • Asistira Rukovodiocima službi vezano za regrutaciju, intervjuisanje i odabir kandidata, vrši intervjuisanje, testiranje  i obavlja korespondenciju sa svim kandidatima blagovremeno i na utvrđen način,
  • Sprovodi testiranje zaposlenih, planira i asistira u programu orjentacije novozaposlenih,
  • Odgovora za upravljanje programa zaposlenih vezano za benefite – dodatno zdravstveno osiguranje, kartice zaposlenih i ostalo,
  • Sjedinjuje i unosi relevantne informacije vezano za zarade zaposlenih na mesečnoj osnovi (aktiva, pasiva, benefiti, promene ugovora, odsustva, bolovanja, porodiljska odsustva itd),
  • Učestvuje u administraciji periodičnih ocenjivanja zaposlenih, prisustvujući  sastancima sa zaposlenima i rukovodiocima, dokumentujući čitav proces,
  • Identifikuje / ocenjuje trening provajdere na tržištu kroz analizu troškova i benefita,
  • Organizuje, nadgleda i prati treninge u skladu sa Trening planom kompanije  u cilju realizacije i  obezbeđuje materijal za lični dosije zaposlenog, šalje evaluacije, razvija i vodi plan razvoja zaposlenih u skladu sa procedurama preduzeća i unosi odgovarajuće informacije u HR sistem,
  • Razvija HR procedure i priprema informacije za zaposlene kroz razna obaveštenja,
  • Pruža administrativnu podršku u pripremi korespondencije, izveštaja, rasporeda, poverljivih materijala vezano za rad i brine o sprovođenju najbolje prakse ljudskih resursa,
  • Redovno izveštava neposredno nadređenog i odgovara za verodostojnost podataka,
  • Pridržava se etičkih principa profesije i deluje u skladu sa politikom i procedurama preduzeća,
  • Obavezan je i odgovoran, u delokrugu svoga rada, za primenu mera za bezbedan i zdrav rad u skladu sa  Zakonom o bezbednosti i zdravlju na radu, drugim propisima iz te oblasti i  Pravilnikom o bezbednosti i zdravlju na radu,
  • Poštuje mere ekološke i protiv požarne zaštite u delokrugu svojih poslova,
  • Učestvuje u obezbeđivanju funkcionisanja sistema kvaliteta u skladu sa standardima kvaliteta.

Uslovi:

  • Fakultet društvenog smera
  • Minimum 2 godine iskustva u oblasti upravljanja ljudskim resursima
  • Dinamična i samoinicijativna osoba spremna da preuzme odgovornost
  • Razvijene veštine komunikacije
  • Sposobnost građenja efikasnih veza sa zaposlenima na svim nivoima
  • Profesionalan, poverljiv i pragmatičan stav
  • Sposobnost rada pod pritiskom
  • Napredni nivo poznavanja rada na računaru
  • Odlično znanje govornog i pisanog engleskog jezika

Ukoliko ste zainteresovani za poziciju i vaš profil odgovara navedenim kriterijumima, pratite ovaj link kako biste popunili on-line prijavu: www.gigroup.rs/aktuelni_konkursi

Rok za prijavu: 04.11.2014.

Samo kandidati koji uđu u najuži izbor će biti kontaktirani.

Ukoliko imate dodatnih pitanja vezanih za poziciju slobodno nas kontaktirajte: www.gigroup.rs

    Konkurs je istekao.

    Gi Group HR Solutions doo

    Gi Group posluje u oblasti privremenog i trajnog zapošljavanja, regrutacije i selekcije, HR konsaltinga i treninga, kao i u različitim oblastima srodnih usluga. Zahvaljujući svojoj direktnoj prisutnosti, kao i strateškim partnerstvima, grupa posluje u preko 30 zemalja u Evropi, Aziji i Americi.Želimo da kroz naše usluge doprinesemo, kao ključni igrač na globalnom planu, razvoju tržišta rada i edukaciji vezanoj za ličnu i društvenu vrednost rada.

    Direktan link do oglasa