Konkurs je istekao.

Šef kuhinje

Hotel Galleria

Subotica

19.06.2020.

ugovor puno radno vreme

Opis posla:

• Organizuje celokupan proces rada svih kuhinja u sastavu hotela i kontroliše rad radnika kuhinja, pekare, mesare i poslastičarnice

• daje uputstva, vodi nadzor nad radom radnika ovih odeljenja i stara se da radna disciplina bude na zavidnom nivou

• stara se i organizuje da se pod njegovim neposrednim uputstvima spravljaju složenije vrste toplih i hladnih jela

• utvrđuje asortiman jela i stara se da proces spravljanja jela bude ekonomičan i rentabilan

• sarađuje sa Nabavnom službom u cilju nabavke namirnica i robe, radi spravljanja što kvalitetnijih jela, određuje rokove, kvalitet i količinu potrebnih nabavki robe i namirnica.

• Sarađuje sa svim službama hotela u cilju kvalitetnije usluge i zadovoljenja zahteva gostiju u asortimanu i kvalitetu jela

• sarađuje sa šefom restorana u cilju kvalitetnije usluge i zadovoljenja zahteva gostiju u asortimanu i kvalitetu jela.

• u saradnji sa pomoćnicima šefa kuhinja sastavlja dnevne jelovnike.

• organizuje celokupan proces rada oko priprema i izdavanja jela na prijemima izvan preduzeća kada su oni u režiji hotela

• overava evidenciju o dolasku radnika na posao i odlasku sa posla

• vrši kontrolu i prijem namirnica, materijala i inventara za potreba kuhinja, pekare, poslastičarnice, mesare, i overava sve direktne troškove kuhinja.

• dužan je da kontroliše pravilno obučavanje pripravnika i stipendsta preduzeća

• vrši kontrolu kuhinjskih naloga

• Sprovođenje standarda kvaliteta i kvantiteta jela i proizvoda

• Sprovođenje higijene u kuhinji i pomoćnim prostorijama i higijene zaposlenih

• Organizovanje i sprovođenje stalne odeljenske obuke zaposlenih u cilju poboljšanja servisa i stvaranja visoko profesionalnog kuhinjskog tima

• Definisanje troškova i usklađivanje jelovnika i procesa u kuhinji u cilju obezbeđivanja maksimalne profitabilnosti

• Detaljno poznavanje dužnosti i obaveza zaposlenih u kuhinji i vođenje računa da se te dužnosti obavljaju pravovremeno i u skladu sa pravilima i procedurama hotela

Uslovi:

• VI/V stepen stručne spreme, Viša ugostiteljska škola ili srednja ugostiteljska sa položenim specijalističkim ispitom VKV - Vº - specijalista kulinar.

• Radno iskustvo: 2 godine.

• Poznavanje 1 svetskog jezika.

Odgovoran je:

• za poslovnost kuhinje i za izvršavanje planskih zadataka;

• za ispravnost namirnica, rok upotrebe, kao i kvalitet i kvantitet spremljenih jela;

• pred sanitarnim organima za higijensko poslovanje svih kuhinja;

• za primenu i sprovođenje mera zaštite na radu i samozaštite;

• za pravilno rukovanje aparatima;

• za ispravnost krupnog i sitnog inventara;

• za obučavanje mlađih kuvara;

• ako rasporedi radnika na rad ili dozvoli rad radniku bez propisno obavljenog sanitarnog pregleda;

• za neblagovremeno obavljen lični sanitarni pregled.

• Nadzire, kontroliše i organizuje rad svih kuhinja u hotelu Galleria

• Materijalno je odgovoran za materijalno poslovanje kuhinje

Broj izvršilaca: 1

Konkurs je istekao.

PHIWA DOO

Kompanija „PHIWA“ d.o.o. Subotica osnovana je u avgustu 2002. godine. Delatnost firme je investiranje, izgradnja, nekretnine, trgovina, logistika i hotelsko-ugostiteljske delatnosti. U sastavu firme „PHIWA“ su logistički centri u Subotici, Senti i Zrenjaninu, kao i Hotelsko-kongresni i poslovni centar "Galleria" – koji se nalazi u Subotici. Kongresni hotel “Galleria” je novoizgrađeni hotel koji postoji od 2007. godine i nalazi se u samom centru Subotice. Od evropskih metropola i aerodroma u Beogradu…

Direktan link do oglasa