Konkurs je istekao.

IT Trainee

ContiTech Serbia

Subotica

14.10.2015.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

Da li ste auto-motivisani? Dobrodošli!
Sa prihodima od prodaje od preko 34.5 milijarde evra u 2014. godini, Continental spada među vodeće dobavljače u auto industriji i u kompaniji trenutno radi preko 190 000 zaposlenih u 317 lokacija u 50 zemalja širom sveta.

ContiTech divizija se ubraja među vodeće specijalizovane proizvođače tehničkih proizvoda u sektoru gume (isključujući automobilske gume). Divizija ContiTech razvija i proizvodi funkcionalne delove, komponente i sisteme za automobilsku industriju i druge važne industrije. ContiTech zapošljava približno 33 000 zaposlenih i u 2014. godini je ostvario prihod od 3,9 milijardi evra.

ContiTech Fluid Serbia d.o.o. za svoj proizvodni pogon u Subotici traži dinamičnog/u i motivisanog/u kandidata/kinju za poziciju:

IT Trainee(m/ž)

Segment “Power Train” / Radno mesto u Subotici

Opis posla:

  • Pružanje podrške korisnicima u svim sektorima vezano za aplikacije i sisteme (Windows, Office, Mail, IPT), rešavanje zahteva iz poslovnog domena i nastalih problema na dnevnoj bazi
  • Instaliranje i održavanje radnih stanica, štampača, komunikacione opreme, aktivne i pasivne mrežne opreme
  • Administracija i konfiguracija Active Directory, HPSM, ePO, QIP, HPSD, LANDesk, CMI
  • Nadzor IT infrastrukture i pomoć u rešavanju kompleksnih problema u radu IT sistema
  • Kontinualna obuka korisnika iz domena novih IT platformi i sigurnosti
  • Dokumentovanje procesa vezanih za IT sisteme

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema
  • Poželjno je radno iskustvo na sličnim poslovima, u okviru IT sektora
  • Minimum srednji nivo poznavanja engleskog jezika
  • Poznavanje rada sa MS Office paketom, Microsoft Windows, Server 2008
  • Poželjno poznavanje rada sa: SharePoint, MSSQL/Oracle, VMware ESX

Biografiju i propratno pismo možete poslati elektronskim putem.

Rok za slanje prijava je 14.10.2015. godine.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Upoznajte poslodavca Continental

    Continental

    Upoznajte nas: Kao jedna od vodećih korporacija u domenu automobilske industrije, Continental već više od 150 godina radi na razvoju proizvoda i rešenja kojima će ispuniti potrebe o lakoći kretanja građana širom sveta. Od svog osnivanja 1871. godine, kompanija pruža sigurna, efikasna, inteligentna i pristupačna rešenja za vozila, mašine, saobraćaj i transport. Sa prihodima od prodaje od 39,4 milijarde evra u 2022. godini, Continental pripada grupi vodećih dobavljača u automobilskoj industriji i ... Saznajte više

    Iskustva zaposlenih

    "Kada sam došao u Novi Sad, Continental je u ovom gradu imao svoj istraživačko-razvojni centar. Pratila ga je odlična reputacija, tako da sam otvaranje fabrike #Continental_NoviSad video kao odličnu priliku ... " Pročitajte celo iskustvo

    Beneficije

    • TIMSKA DRUŽENJA
    • SPORT I REKREACIJA
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • FLEKSIBILNO RADNO VREME
    • ZABAVNI SADRŽAJ
    • OBEZBEĐENA OPREMA ZA RAD
    • RAD OD KUĆE
    • OBEZBEĐEN PARKING
    • PROGRAM MENTORSTVA
    • RAD NA DALJINU
    • DOBROVOLJNO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE
    • PERSONALIZOVANE BENEFICIJE
    • KOMPANIJSKI POPUSTI

    Direktan link do oglasa