Konkurs je istekao.

Inženjer elektrotehnike

Ad Polet IGK

Sremski Karlovci, Krivac 35

16.08.2022.

NEXE Grupu čini 15 firmi koje posluju u tri zemlje: Hrvatskoj, Bosni i Hercegovini i Srbiji, čija je osnovna delatnost proizvodnja građevinskog materijala. Misija NEXE Grupe je da bude vodeći proizvođač građevinskog materijala, prepoznatljiv po društveno odgovornom poslovanju i održivom stvaranju novih vrednosti za svoje kupce, vlasnike, zaposlene i zajednicu.

AD POLET IGK Novi Bečej članica je Nexe Grupe i firma sa više od 100 godina tradicije i kvaliteta u uspešnoj proizvodnji crepa. U svom pogonu Stražilovo u Sremskim Karlovcima bavi se proizvodnjom opeke i ujedno je najveći proizvođač opeke i prvi proizvođač evro bloka velikog formata u Srbiji.

U cilju jačanja našeg profesionalnog tima tražimo sve one koji žele perspektivan i izazovan posao uz stalnu mogućnost ličnog i profesionalnog razvoja prema svim najnovijim postignućima i standardima struke:

Inženjer elektrotehnike (m/ž)– 1 izvršilac, na određeno vreme

Mesto rada: Sremski Karlovac

Opis poslova:

  • Obavlja poslove na unapređenju i razvoju postojećeg tehnološkog procesa
  • Obavlja poslove izrade projektne elektrotehničke dokumentacije potrebne za funkcionisanje tehnološkog procesa
  • Vrši stručne poslove stručnog nadzora kod izgradnje investicionih objekata i domena elektrike,poslove na formiranju i kontroli investicionog programa,poslove na formiranju i kontroli-glavnih projekata,poslove nadzora nad montažom,učešće u poslovima primopredaje,poslove na konačnom obračunu
  • U slučaju potrebe učestvuje u otklanjanju poremećaja na proizvodnoj opremi, instalacijama, kao i na energetskim objektima.

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme – elektrotehnički smer
  • Radno iskustvo na poslovima inženjera elektrotehnike
  • Aktivno korišćenje MS Office paketa i interneta
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Šta nudimo:

  • Putni troškovi dolaska na posao i odlaska s posla
  • Regres, novogodišnji poklon, jubilarne nagrade
  • Sve ostale beneficije u skladu sa važećim opštim aktima
  • Dinamično okruženje, kontinuirano sticanje znanja, napredovanje u karijeri

Želite li se pridružiti našem timu da zajednički izgrađujemo bolju budućnost, prijavite se elektronskim putem.

    Direktan link do oglasa