Inženjer proizvodnje za elektroniku, automatiku i elektroodržavanje

IGM Mladost d.o.o.

Leskovac

03.05.2016.

Kompanija "Mladost" sa svojim fabrikama u Leskovcu, Vlasotincu i Maloj Plani, jedan je od najznačajnijih proizvođača keramičkih crepova i blokova za zidanje. Stvaranje uspešne poslovne tradicije , koje je počelo pre više od 100 godina-davne 1911. godine, prepoznaje se u funkcionalnim i savremeno dizajniranima proizvodima, koji su sinonim dugotrajnosti i kvaliteta, bez kojih se danas gotovo ne može zamisliti savremena gradnja ne samo u Srbiji već i u zemljama regiona.

Osim ulaganja u modernizaciju tehnoloških procesa, "Mladost" je u svojoj poslovnoj strategiji orijentisana i na ulaganja u svoj najznačajniji resurs- mladu i obrazovanu radnu snagu spremnu da odgovori svim zahtevima i budućim izazovima.

Kompanija raspisuje konkurs za rad u fabrici u Leskovcu za sledeće radno mesto:

INŽENJER PROIZVODNJE ZA ELEKTRONIKU, AUTOMATIKU I ELEKTROODRŽAVANJE

Leskovac

Opis poslova:

  • Stara se o elektroodržavanju mašina i opreme i objekata i prati i koordinira rad službi za elektroodržavanje
  • Predlaže i realizuje poboljšanja u oblasti elektroenergetike i automatizacije postojećih mašina i postrojenja
  • Stara se o besprekornom odvijanju procesa proizvodnje
  • Razvija sistem elektroenergetske efikasnosti
  • Predlaže i učestvuje u razvoju, projektovanju i implementaciji idejnih rešenja proizvodnog sistema sa aspekta elektroenergetike, automatike i sistema slabe struje (računari i računarska mreža, telefonija, video nadzor i alarmni sistemi)
  • Prati i predlaže implementaciju novih tehničko-tehnoloških dostignuća

Neophodni uslovi:

  • Visoko obrazovanje (VII stepen stručne spreme)- dipl.ing. elektrotehnike za automatiku ili energetiku
  • Radno iskustvo poželjno
  • Engleski jezika (fluentni nivo)
  • Rad na računaru, poznavanje PLC i SKADA i AutoCAD(E-Plan)
  • Vozačka dozvola B kategorije

Očekujemo:

  • Spremnost za timski rad
  • Odgovornost
  • Samostalnost u radu i odličivanju
  • Sistematičnost u radu
  • Spremnost za dalje usavršavanje

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Mogućnost zasnivanje radnog odnosa na neodredjeno vreme
  • Mogućnost stručnog usavršavanja
  • Mogućnost napredovanja

Vaše biografije sa obaveznom fotografijom i kopijom diplome možete poslati elektronski.

Biće pozivani na razgovor samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje 03.05.2016.

    Kompanija MLADOST sa svojim pogonima u Leskovcu i Ograncima u Vlasotincu, Topličkoj Maloj Plani i Stalaću jedan je od najznačajnijih proizvođača keramičkih crepova i blokova za zidanje. Stvaranje uspešne poslovne tradicije, koje je počelo pre više od sto godina- davne 1911.godine, prepoznaje se u funkcionalnim i savremeno dizajniranim proizvodima, koji su sinononim dugotrajnosti i kvaliteta, bez kojih se danas gotovo ne može zamisliti savremena gradnja ne samo u Srbiji već i zemljama u regionu.

    Direktan link do oglasa