Konkurs je istekao.

Inženjer - saradnik

BMD Bau d.o.o.

Beograd

02.05.2014.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

Raspisujemo konkurs za poziciju:

Opis posla:

  • izrada projekata, revizija projektne dokumentacije
  • izvođenje i nadzor nad izvođenjem objekata
  • analiza cena i troškova po pozicijama radova
  • nabavka materijala i saradnja sa kooperantima i podizvođačima
  • praćenje realizacije ugovorenih projekata
  • obezbeđena stručna pomoć i obuka

Uslovi za kandidate:

  • diplomirani inženjer građevine ili arhitekture
  • nije neophodno radno iskustvo
  • znanje rada na računaru i korišćenje stručnih programskih paketa (Office, AutoCAD, MS Project)
  • znanje engleskog jezika
  • poželjna vozačka dozvola B kategorije

Lične osobine:

  • efikasnost, sistematičnost, pouzdanost, komunikativnost
  • izražena sposobnost za timski rad
  • želja za učenjem i napredovanjem
  • spremnost na fleksibilno radno vreme

Nudimo:

  • rad na određeno vreme
  • rad u dinamičnom okruženju
  • mogućnost usavršavanja i napredovanja u struci

Svi zainteresovani kandidati CV i portfolio (ili link ka sajtu) mogu poslati elektronski.

Samo kandidati koji budu ušli u uži izbor biće kontaktirani.

Rok za konkurisanje: 02.05.2014.

    BMD Bau d.o.o. je preduzeće za inženjering i građevinarstvo. Bavimo se projektovanjem, konsaltingom u oblasti građevinarstva, arhitekture i zaštite životne sredine, izvođenjem građevinskih radova i izvođenjem različitih vrsta merenja i analiza.

    Direktan link do oglasa