Konkurs je istekao.

Junior Windows Sistem Administrator

Solfins d.o.o.

Beograd

26.11.2017.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Solfins 3D Kompanija nudi jedinstvena 2D i 3D CAD/CAM rešenja, kao i rešenja za proračune i simulacije, upravljanje dokumentacijom, elektro-šemiranje, kreiranje tehničkih publikacija, upravljanje CNC mašinama... Sva naša rešenja rade zajedno, koristeći iste izvorne informacije, tako da se svaka izmena automatski ažurira u svim segmentima i nivoima.

Multidisciplinarnost problematike koju rešavamo kod naših klijenata traži multidisciplinarne osobe koje su spremne za kontinuirano učenje i usavršavanje. Mi cenimo predznanje, ali još više cenimo potencijal i spremnost da se stiču nova znanja. Za dodatne informacije pogledajte www.solfins.comwww.solfins3dprint.rswww.solfins3ds.rs

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Beograd

KLJUČNA ZADUŽENJA:

  • Planiranje, implementacija, instaliranje i konfigurisanje Windows Servera i radnih stanica
  • Pružanje podrške korisnicima u rešavanju zahteva
  • Aktivni nadzor servera i mrežnih uređaja
  • Aktivno učešće u implementaciji novih rešenja za poslovne korisnike

USLOVI ZA ZAPOŠLJAVANJE:

  • SSS ili više
  • Poznavanje Windows server okruženja (Active Directory, Group Policy, DHCP, DNS)
  • Poznavanje WAN/LAN tehnologija (TCP/IP, DNS, DHCP, Routing, VLAN)

POŽELJNO JE DA KANDIDAT POSEDUJE:

  • Osnovno poznavanje kompjuterskog hardvera
  • Neki od IT sertifikata: MTA, MCSA ili MCSE
  • Iskustvo u korišćenju/administraciji Office 365 servisa
  • Iskustvo u implementaciji i administriranju VMWare i Hyper-V virtualnih okruženja
  • Osnovno poznavanje rada u Microsoft SQL-u i Sharepoint-u
  • Želja za usavršavanjem
  • Timski rad
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
  • Engleski jezik

ZAPOSLENIMA NUDIMO:

  • Privatno zdravstveno osiguranje
  • Dobre uslove rada
  • Prijatno radno okruženje, dobre međuljudske odnose
  • Dinamičan i raznovrstan posao
  • Kontinualno investiranje u vašu edukaciju
  • Profesionalnu obuku i usavršavanje
  • Mogućnost da sarađujete sa renomiranim svetskim softverskim kompanijama
  • Rad u inovativnom okruženju u kome se koriste najsavremenija tehnološka i softverska rešenja
  • Balans između privatnog života i karijere

Želimo kandidate koji su sposobni da sami sebi postavljaju ciljeve i zadatke na bazi globalnog plana razvoja kompanije. Trudimo se da svojim zaposlenima priuštimo uslove, radno okruženje i poslovne izazove koji će nam omogućiti dugoročnu saradnju na obostrano zadovoljstvo. Mi na zapošljavanje gledamo kao na partnerski odnos dveju strana koje su ravnopravne i imaju zajednički interes.

Format i uslovi pod kojima ćemo razmatrati vaše prijave

Aplikacija se vrši isključivo preko forme na internet prezentaciji naše firme. Kompletan materijal se predaje u vidu jednog PDF dokumenta, koji će u sebi sadržati motivaciono pismo, biografiju i primere projekata rađenih u SolidWorks softveru (ekranski prikazi, dokumentacija, opisi projekata). Razmatraju se samo prijave pisane na srpskom jeziku.

Rok za konkurisanje: 26.11.2017.

    Konkurs je istekao.

    Solfins

    Firma SOLFINS bavi se promocijom i isporukom 3D tehnologija za tržište regiona i projektovanjem specijalnih mašina i sistema za automatsku montažu za potrebe globalnog tržišta. SOLFINS je ovlašćeni zastupnik programskih CAD/CAM/CAE/PLM/MES/ERP softvera kompanije Dassault Systemes - 3DEXPERIENCE, SolidWorks, CATIA, DelmiaWorks, kao i drugih brendova poput SolidCAM i SWOOD, za projektovanje, programiranje CNC mašina i inženjerske proračune. Pored softvera isporučujemo proizvode i usluge iz oblasti…

    Direktan link do oglasa