Konkurs je istekao.

Građevinski inženjer

Kanal in d.o.o.

Leskovac, Valjevo

Adrese mesta rada

  • Leskovac, Leskovac

12.06.2022.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Mesto rada:

–        Kancelarije na teritoriji opštine Leskovca i Valjeva i terenski rad

Opis posla:

–        Terenski rad na gradilištu

–        Priprema kompletne dokumentacije za gradilište prema važećim zakonima i internim procedurama

Uslovi:

–        Diplomirani građevinski inženjer VII-1 (visoka stručna sprema)

–        Poznavanje engleskog jezika

–        Licence: poželjna 310, mogu se prijaviti i kandidati bez licence

Zadaci:

–        Samostalna izrada projekata konstrukcije

Od tebe očekujemo:

–        VSS – diplomirani inženjer građevinarstva, konstruktivno ili opšte usmerenje (ECTS 240 i vise)

–        Poznavanje rada na računaru ( MS Office, AudioCAD )

–        Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

–        Odlične uslove rada

–        Konstantno usavršavanje i napredovanje u poslu

–        Nova iskustva

–        Prijatno okruženje

–        Zaradu koja prati Vaše zalaganje i rezultate

–        Dugoročnu saradnju

Karakteristike kandidata:

–        Veština dobre komunikacije

–        Pregovaračke sposobnosti

–        Sposobnost donošenja samostalnih i brzih odluka

–        Osposobljenost za timski rad

Ukoliko ste zainteresovani da se priključite našem timu, pošaljite svoju biografiju, CV, elektronskim putem.

Više informacija možete dobiti putem WhatsApp ili Viber aplikacije na broj telefona ispod.

  • Zaluznje bb, Leskovac, Srbija
  • PIB: 103908339
  • Matični broj: 20038942

Direktan link do oglasa