Konkurs je istekao.

Key Account Manager

Majstori dizajna d.o.o.

Beograd

04.09.2019.

Firma “Majstori Dizajna” postoji već 26 godina i specijalizovana je za opremanje luksuznih rezidencija kako u zemlji tako i u inostranstvu.

Ujedno smo i agenti nekoliko inostranih fabrika za teritoriju EX Jugoslavije i Albanije.

Usled daljeg širenja naše kompanije, u potrazi smo za osobom na poziciji:

КEY ACCOUNT MANAGER

Beograd

Opis posla:

  • Održavanje kontakta sa ključnim kupcima
  • Sprovođenje kompletnog procesa prodaje kroz profesionalnu pomoć pri odabiru odgovarajućeg proizvoda
  • Definicija ponude koja često zahteva odlazak na teren radi preciznog uzimanja mera
  • Praćenje realizacije što podrazumeva i pripremu dokumentacije
  • Predaja posla i odgovornost za dati projekat

Uslovi:

  • SSS (dizajnerska, arhitekstonska i druge tehničke škole)
  • Dobre komunikativne sposobnosti i dobro poznavanje poslovne kulture
  • Brzina i odgovornost u realizaciji prosleđenih zadataka
  • Razvijena sposobnost estetske procene
  • Poželjna vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • Stimulativna primanja
  • Rad u stabilnoj kompaniji
  • Dinamično radno okruženje
  • Mogućnost ličnog usavršavanja
  • Sigurno i tačno plaćanje

 Rok za konkurisanje: 04.09.2019.

    • Jelene Ćetković 1, Beograd, Srbija
    • PIB: 103865792
    • Matični broj: 20034602

    Direktan link do oglasa