Konkurs je istekao.

Komercijalno - stručni saradnik

Timac Agro Balkans

Novi Sad

02.02.2018.

Timac Agro Balkans d.o.o. je član Roullier Grupe osnovane u Francuskoj 1959. godine, čija je osnovna delatnost proizvodnja i prodaja mineralnih đubriva i proizvoda za ishranu životinja. Sa preko 50 godina uspešnog poslovanja, Roullier grupa se razvila u internacionalnu kompaniju koja sada posluje u 100 zemalja i zapošljava preko 7500 ljudi širom sveta.

Zbog razvoja poslovnih aktivnosti u Srbiji, tražimo proaktivnu, visoko motivisanu i odgovornu osobu koja je spremna da preuzme poslove na random mestu:

Komercijalno - stručni savetnik

(1 radno mesto)
u oblasti ishrane životinja za region Severna Bačka, Zapadna Bačka i Severni Banat

Glavna zaduženja obuhvataju:

  • Konstantan rad na terenu radi proširenja prodajne mreže u dogovoru sa nadređenim
  • Održavanje kontakta sa stalnim klijentima
  • Održavanje i poboljšanje odnosa sa distributerima u saradnji sa nadređenim
  • Prezentacije proizvoda farmerima i gazdinstvima
  • Stručni konsultantski rad na terenu
  • Zasnivanje i praćenje ogleda
  • Izveštavanje u vezi ostvarenih ciljeva

Od adekvatnog kandidata očekujemo:

  • Srednje ili više /visoko obrazovanje iz oblasti veterine ili stočarstva
  • 1-2 godine iskustva rada na terenu
  • Korisnički nivo rada u MS Office-u i programima za praćenje poslovanja sa klijentima
  • Aktivan vozač B kategorije
  • Konverzacijski nivo mađarskog jezika
  • Prednost kandidatima sa iskustvom u prodaji veterinarskih lekova, hrane i opreme u stočarstvu
  • Prednost kandidatima sa iskustvom u radu sa farmerima i poljoprivrednim subjektima

Pružamo:

  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Mogućnost razvoja i usavršavanja u stručnom timu

Ukoliko smatrate da ispunjavate tražene uslove i želite da budete deo uspešnog tima sa internacionalnim iskustvom, pošaljite Vaš CV.

Napomena: Zahvalni smo svim kandidatima na interesovanju, međutim samo će kandidati koji uđu u uži krug biti uključeni u proces selekcije.

Rok za konkurisanje: 02.02.2018.

    • Temerinska 76, Novi Sad, Srbija
    • PIB: 104483308
    • Matični broj: 20174170

    Direktan link do oglasa