Konkurs je istekao.

Konstruktor industrijskog nameštaja

Input d.o.o.

Beograd

25.06.2020.

ugovor puno radno vreme dostupno osobama sa invaliditetom

Input d.o.o. je kompanija osnovana 2010. godine sa ciljem uvođenja nove dimenzije u sferi opremanja objekata trgovinskom opremom na našim prostorima. Pružamo usluge projektovanja, prodaje, montaže i servisiranja trgovinske opreme.

Opis posla:

  • Projektovanje konstruktivnih elemenata i gotovih proizvoda od drveta i metala
  • Izrada tehničko-tehnološke dokumentacije
  • Razrađivanje idejnih rešenja i radioničkih detalja (crteža i opisa) novih i postojećih proizvoda
  • Nabavka i poručivanje potrebnih materijala
  • Davanje naloga službi nabavke
  • Komunikacija sa dobavljačem i razrada rešenja
  • Koordinacija realizacije projekata

Uslovi:

  • Minimum VI stepen stručne spreme
  • Poželjno arhitektonsko-mašinskog usmerenja
  • Radno iskustvo minimum 2 godine u struci
  • Znanje engleskog jezika
  • Poznavanje materijala za proizvodnju nameštaja
  • Poznavanje proizvodnih tehnologija u oblasti nameštaja
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje rada na računaru: MS Office, AutoCAD

Nudimo Vam:

  • Stimulativno okruženje, redovnu platu i rast zajedno sa kompanijom
  • Ugovor o radu na određeno vreme, sa mogućnošću stalnog zaposlenja

Ukoliko smatrate da zadovoljavate potrebe, a istovremeno ste zainteresovani za rad molim Vas da prilikom prijave priložiti CV.

Napomena: Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 25.06.2020.

    Konkurs je istekao.

    INPUT d.o.o.

    INPUT d.o.o. je kompanija osnovana 2010. godine sa ciljem uvođenja nove dimenzije u sferi opremanja objekata trgovinskom opremom na našim prostorima. Pružamo usluge projektovanja, prodaje, montaže i servisiranja trgovinske opreme. Kao kompanija koja svojim klijentima nastoji da obezbedi, na prvom mestu, kvalitet, postali smo zastupnici evropskih firmi koje su apsolutni lideri u ovoj branši, te stoga sa zadovoljstvom možemo da ponudimo širok izbor visokokvalitetnih proizvoda.

    Direktan link do oglasa