Konkurs je istekao.

Kontrolor putnih isprava u javnom prevozu

Apex Solution Technology d.o.o.

Beograd

07.09.2016.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Kompanija Apex Solution Technology d.o.o. Beograd, koja se bavi implementacijom sistema BusPlus za elektronsku naplatu karata i upravljanje vozilima u javnom prevozu u Beogradu, raspisuje konkurs za poziciju:

KONTROLOR PUTNIH ISPRAVA U JAVNOM PREVOZU

Beograd

DELOKRUG RADA:

  • Kontrola putnih isprava na svim linijama u zonama ITS-a u Beogradu

OPIS POSLA:

  • Vrši neposrednu kontrolu korisnika – proveru validnosti putnih isprava
  • Vrši kontrolu naplate prevoza od strane voznog osoblja
  • Vrši izdavanje i naplatu posebnih karata u vozilu
  • Vrši izdavanje zapisnika u vozilu

USLOVI:

  • Minimun srednja školska sprema
  • Osnovno znanje engleskog jezika
  • Odlične komunikacione veštine
  • Sposobnost kvalitetnog timskog rada
  • Sposobnost praćenja jasno definisanih procedura
  • Poželjno prethodno iskustvo na poslovima kontrole karata u javnom prevozu

Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije (sa slikom) elektronskim putem.

Rok za podnošenje prijava: 07.09.2016.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    • Makenzijeva 24, Beograd, Srbija
    • PIB: 106037154
    • Matični broj: 20514841

    Direktan link do oglasa