Konkurs je istekao.

Koordinator službe FTO

Sion Gard d.o.o.

Beograd

11.02.2016.

Preduzeće za FTO i ZOP, čišćenje i održavanje, skladištenje i manipulaciju robom i usluge sa integrisanim sistemom standarda ISO 27001 i 9001.

Potreban nam je:

KOORDINATOR SLUŽBE FIZIČKOG OBEZBEĐENJA

Beograd

Uslovi:

  • Stručna sprema: SSS ili VSS
  • Rad na računaru
  • Položen vozački ispit B kategorije
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Poželjno je posedovanje uverenja za rukovanje vatrenim oružjem, položen stručni ispit iz oblasti zaštite od požara i/ili licenca za vršenje poslova fizičkog obezbeđenja

Veštine i osobine:

  • Visok nivo odgovornosti prema poslu, operativan i aktivan pristup obavezama
  • Razvijene organizacione sposobnosti
  • Veština komunikacije
  • Profesionalizam, pedantnost i predanost poslu
  • Sposobnost efikasnog rešavanja problema

Opis posla:

  • Rukovodi i koordinira rad službe fizičkog obezbeđenja na određenom broju štićenih objekata
  • Organizuje i vrši nadzor nad funkcionisanjem službe fizičkog obezbeđenja na štićenim objektima
  • Obavlja razgovore i selekciju radnika za obavljanje poslova fizičkog obezbeđenja
  • Vodi dokumentaciju u personalnim dosijeima zaposlenih službenika obezbeđenja
  • Sprovodi politiku i procedure privrednog društva
  • Održava kontakt i dobru saradnju sa korisnicima usluga radi otklanjanja nedostataka i podizanja kvaliteta usluga

Nudimo:

  • Rad u prijatnom okruženju i mogućnost napredovanja i zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vreme

 Rok za konkurisanje: 11.02.2016.

    SION GARD d.o.o. je privredno društvo sa sedištem u Beogradu, osnovano 2007. godine. Naše poslovanje počiva na uvažavanju principa savremenog poslovanja, primeni najmodernijih metoda, tehnika i procedura u radu, kao i na apsolutnoj diskreciji i lojalnosti klijenata. Poslovanje SION GARD-a vođeno je ambicijom da u predstojećem periodu preuzmemo lidersku poziciju u Srbiji, pa čak i šire, u oblasti fizičko - tehničkog obezbeđenja i drugim srodnim oblastima.

    Direktan link do oglasa