Konkurs je istekao.

Kozmetičar

Estetik studio Viktorija

Beograd

18.11.2017.

ugovor puno radno vreme

Kozmetičari

Grad: Beograd
Broj izvršilaca 3

Opis posla

  • Potrebni radnici sa ili bez iskustva
  • Ozbiljni a spremni da uče i posvećeni timskom radu
  • Za više informacija doći lično uz prethodnu najavu na navedeni broj telefona

Uslovi

  • Poželjno iskustvo rada u salonu ali nije najvažnije
  • Nije presudno ni iskustvo ni sertifikati
  • Rad podrazumeva rad sa aparatima: za kavitaciju, mezoterapiju… svakako će dobiti obuku
  • Važna je komunikativnost i ljubaznost

Rok za konkurisanje: 18.11.2017.

    Slađana Bijeljić pr kozmetičke usluge Estetik studio Viktorija Beograd

    • Ruzveltova 10, Beograd, Srbija
    • PIB: 106092332
    • Matični broj: 61694889

    Direktan link do oglasa