Konkurs je istekao.

Kreativni grafički dizajner

Voiprinting d.o.o.

Petrovaradin (Novi Sad)

28.03.2019.

Štamparija Voiprinting iz Petrovaradina traži:

KREATIVNOG GRAFIČKOG DIZAJNERA

Novi Sad (Petrovaradin)

Za obavljanje posla grafičkog dizajnera potrebna je:

  • Odlično poznavanje Adobe CS paketa
  • Kreativnost i konceptualan način razmišljanja
  • Poželjno je poznavanje engleskog jezika

Opis posla:

  • Rad na marketinškim promotivnim materijalima

Od Vas očekujemo:

  • Predanost timskom radu
  • Odgovornost
  • Kreativnost uz poštovanje rokova

Uslovi koje nudimo:

  • Redovna plata
  • Potrebna logistika za rad
  • Rad u izazovnim i dinamičnim uslovima
  • Stimulativni i inspirativni uslovi rada

Rok za konkurisanje: 28.03.2019.

    Konkurs je istekao.

    Voiprinting doo

    • Rade Koncara 1 21131 Petrovaradin, 21131 Petrovaradin, Srbija
    • PIB: 108899641
    • Matični broj: 21089885

    Direktan link do oglasa