Konkurs je istekao.

Komercijalista

Kremenac d.o.o.

Beograd, Niš, Novi Sad, Valjevo, Čačak

17.10.2020.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima online intervju za posao

 Uslovi:

  • Minimum SSS
  • Poželjno je radno iskustvo u terenskoj prodaji
  • Odlično poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač
  • Izražene komunikacione i organizacione sposobnosti
  • Veština pregovaranja i prezentovanja usluga
  • Poželjno posedovati vlastiti automobil

Opis posla:

  • Redovan obilazak klijenata i unapređivanje saradnje
  • Akviziranje novih klijenata
  • Prikupljanje i analiziranje podataka sa tržišta i davanje predloga za unapređenje prodaje
  • Obezbeđivanje uspešne prodaje, distribucije i dostupnost proizvoda na određenoj teritoriji
  • Izveštavanje o tokovima prodaje / izrada izveštaja o realizaciji plana prodaje
  • Praćenje realizacije prodaje po zadatim planovima i kontrola naplate potraživanja

Nudimo vam:

  • Fiksni deo + bonus za uspešne rezultate
  • Mogućnost da uvodite promene i izrazite vašu kreativnost
  • Amortizaciju
  • Obuku za efikasno obavljanje posla
  • Profesionalni razvoj karijere
    Konkurs je istekao.

    Kremenac d.o.o. Beloševac

    Ko smo mi? Mi smo inovativna, mlada firma. Tražimo nove kolege koji će ispoljiti  sposobnost u prodaji medicinskih sredstava (čarape za vene,dijabetičare, osobe sa osetljivm stopalima, kompresorskih inhalatora), makeup pribora, širokog asortimana kozmetičkih proizvoda.   Ovlašćeni smo i ekskluzivni distributeri više stranih brendova od kojih su neki: RELAXSAN, FARMACELL,RELAXMATERNITY, CHANTAL, APIS NATURAL COSMETICS,REALTECHNIQUES, ECOTOOLS itd. RELAXSAN - Kompresive čarape za vene, čarape za dijabetičare…

    Direktan link do oglasa