Konkurs je istekao.

Komercijalista na terenu

L.P.B. promet d.o.o.

Beograd, Lazarevac, Obrenovac, Valjevo

01.10.2021.

Preduzeće za proizvodnju promet i usluge "L.P.B. PROMET" d.o.o. je privatno preduzeće osnovano 2006. godine sa sedištem u Čačku. Osnovna delatnost je prerada papira, odnosno proizvodnja papirne galanterije. Samostalno smo formirali robnu marku "CAMELIA", koja pokriva široku paletu proizvoda od papira. Zbog povećanja obima poslovanja raspisujemo konkurs za radno mesto Komercijalista na terenu.

Opis posla:

  • Organizuje i realizuje prodaju proizvoda iz asortimana kompanije
  • Uspostavlja, gradi i održava saradnju sa starim i novim kupcima
  • Analizira tržište i delovanje konkurenata na tržištu
  • Analiza prodajnih rezultata i formiranje izveštaja o prodaji i naplati

Uslovi zaposlenja:

  • Minimum SSS
  • Iskustvo u distribuciji robe široke potrošnje
  • Uredna vozačka dozvola, aktivan vozač
  • Komunikativnost i sklonost ka timskom radu
    Konkurs je istekao.

    L.P.B.PROMET DOO

    • Ibarski put 33, Donja Trepča 32215, Čačak, Srbija
    • PIB: 104535064
    • Matični broj: 20184019

    Direktan link do oglasa