Konkurs je istekao.

Marketing menadžer

Medipro International d.o.o.

Beograd

03.04.2017.

ugovor puno radno vreme

Medipro International doo

Raspisuje konkurs za radno mesto:

MARKETING MENADŽER

Beograd

Opis posla:

  • Organizacija marketinških aktivnosti
  • Predlaganje planova marketinških aktivnosti
  • Organizacija i kontrola rada budućih saradnika na poslovima marketinga
  • Učestvovanje u obavljanju marketinških / promotivnih poslova (organizacija i koordinacija promotivnih aktivnosti: nastupi na sajmovima, stručnim seminarima / simpozijumima i drugim manifestacijama
  • Praćenje i održavanje WEB prezentacije i uredno ažuriranje podataka
  • Praćenje i održavanje Facebook i Instagram prezentacije i uredno ažuriranje podataka
  • Kontrola realizacije nabavke i izrade kompletnog štampanog i promotivnog materijala za marketinške svrhe: katalozi, brošure, časopisi, pozivnice, čestitke, poklon predmeti i slično
  • Organizacija izrada izveštaja o plasmanu i zastupljenosti naših proizvoda po kupcma i predlaganje marketinških mera za povećanje prodaje
  • Praćenje i održavanje podataka i uredno ažuriranje
  • Stručno usavršavanje, učestvovanje na stručnim skupovima i savetovanjima
  • Poštovanje i primena normativnih akata i pozitivnih propisa
  • Primenjivanje i preispitivanje dokumentacije Sistema kvaliteta i zaštite životne sredine

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme (elektrotehnički, stomatološki fakultet, ekonomski ili odgovarajući)
  • Znanje engleskog jezika na konverzacijskom nivou (čitanje i pisanje)
  • Najmanje 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru, Word, Excel, Power Point
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Analitičke sposobnosti i prenošenje strategija u praksu
  • Orijentacija ka timskom radu i odlične komunikacione veštine
  • Odlične prezentacione i pregovaračke veštine
  • Dobre verbalne i pisane veštine
  • Sposobnost rada u timu kao i sposobnost da delegirate i motivišete ostale zaposlene
  • Kreativnost, energiju i entuzijazam za osmišljavanje i realizaciju kampanja
  • Samopouzdanje prilikom prezentacije ideja

Prilikom prijave na konkurs kandidati treba da dostave sledeću dokumentaciju:

  • Molbu
  • Ličnu i radnu biografiju (CV)

Prijave na konkurs se podnose elektronskim putem.

Rok za podnošenje prijava na konkurs je 03.04.2017.

    • Neznanog Junaka 37, Beograd, Srbija
    • PIB: 101824278
    • Matični broj: 07728212

    Direktan link do oglasa