Konkurs je istekao.

Medical Affairs Associate

SGS Beograd d.o.o.

Beograd

04.09.2019.

SGS BEOGRAD d.o.o. je deo SGS Grupe, vodeće svetske kompanije u oblasti kontrolisanja, sertifikacije, ispitivanja i verifikacije. Kompanija zapošljava preko 95 000 ljudi i upravlja mrežom više od 1 000 kancelarija i laboratorija širom sveta.

SGS Life Science Services obavlja sve vrste usluga za farmaceutske i biotehnološke kompanije, od koordinacije i sprovođenja kliničkih ispitivanja sa novim molekulama ili tehnikama na ljudima do podrške i savetovanja u vezi sa aktivnostima registracije nakon stavljanja na tržište.

Želeli bismo da vas obavestimo da raspisujemo konkurs za više izvršilaca na radnoj poziciji (m/ž):

Beograd - Srbija

Opis poslova:

  • Obrada ozbiljnih i neočekivanih neželjenih reakcija na lek (eng. Suspected Unexpected Serious Adverse Reactions, u daljem tekstu: SUSAR) i ozbiljnih neželjenih događaja (eng. Serious Adverse Events, daljem tekstu: SAE) u kliničkom ispitivanju, uključujući:
    • Procena izvornih SAE/ ADR dokumenata
    • Sprovođenje regulatorne procene
    • Komunikacija sa izveštačem kako bi slučajevi bili u potpunosti dokumentovani
    • Medicinsko opisivanje slučajeva
    • Kodiranje slučajeva u skladu sa MedDRA rečnikom i WHO smernicama
    • Priprema i zaključivanje CIOMS i izveštaja
  • Dostavljanje izveštaja o bezbednosti regulatornim autoritetima i Etičkom odboru, ako je zahtevano projektom
  • Praćenje regulatornih zahteva u vezi sa izveštajima o bezbednosti koje definišu različiti regulatorni autoriteti i Etički odbori
  • Praćenje smernica i legislative u oblasti farmakovigilance i transfer tog znanja ostalim članovima tima
  • Učestvovanje u internim i eksternim kontaktima za projekte farmakovigilance
  • Praćenje rokova i staranje da su različite odgovornosti i zaduženja, koji su dogovoreni sa klijentom, blagovremeno sprovedeni

Potrebne kvalifikacije:

  • Univerzitetska diploma u oblasti prirodnih nauka
  • Radno iskustvo na sličnim poslovima je prednost
  • Orijentisanost na kvalitet; sposobnost da se uoče detalji i da se pravi razlika između osnovnih i sporednih pitanja
  • Aktivno znanje engleskog jezika (pisanje i govor)
  • Dobro poznavanje Word programa
  • Poštovanje budžeta i rokova
  • Sposobnost prioritizacije prema značaju problema

Ukoliko ste zainteresovani prijavite se na naš oglas i pošaljite nam vaš CV elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 04.09.2019.

SGS is the world’s leading inspection, verification, testing and certification company. The company employs over 95 000 people and operates a network of more than 1 000 offices and laboratories around the world.

SGS Life Science Services carries out all type of services for pharmaceutical and biotechnology companies, from coordination and running of clinical trials with new molecules or techniques on human beings to support and consultancy on post marketing registration activities.

We would like to inform you that we are currently seeking candidates for the following position (m/f) :

Belgrade

Tasks:

  • Serious Adverse Events/Adverse Drugs Reactions (SAEs/ADRs) handling (Clinical Trial and Post Marketing) including
    • review of SAE/ ADR source documents
    • performing regulatory assessments
    • contacts with reporters to have events fully documented
    • event narrative writing
    • coding with MedDRA and WHO drug
    • CIOMS I report creation and finalisation
  • Submission of safety reports to Health Authorities and Ethics Committees as required per project agreements
  • Maintain an overview the different Health Authority and Ethics Committee safety reporting requirements
  • Follow up on guidance documents and legislation related to Pharmacovigilance and share knowledge with the team
  • Involved in internal and external contacts for pharmacovigilance projects at Medical Affairs
  • Follow up on timelines and see to it that the different responsibilities and assignments are managed as agreed with the client

Profile:

  • University degree in life sciences
  • Experience is a plus
  • Quality minded; Eye for detail and being able to make distinction between main and side issues
  • Fluently writing and speaking English
  • Good knowledge of Word
  • Respecting budgets and timelines
  • Being able to prioritise issues according to importance

Are you looking for a fascinating job? Please submit your application electronically.

Deadline for applications: 04.09.2019.

    Direktan link do oglasa