Konkurs je istekao.

Menadžer prodaje

Medix Technologie

Srbija

02.11.2021.

ugovor puno radno vreme

Opis posla

  • Prezentovanje i prodaju našeg asortimana na terenu,
  • Kontinuiranа edukacijа u vezi postojećih i novih proizvoda,
  • Profesionalan i korektan odnos prema kupcima.

Uslovi rada i ostali uslovi:

  • Dobra komunikacija i pregovaračke veštine, posvećenost i samoinicijativa,
  • Prodajne i prezentacione veštine,
  • Spremnost na rad na terenu (Republike Srbije),
  • Otvorenu komunikaciju i iskren odnos,
  • Obavezna dozvola B kategorije,
  • Odgovornost i samostalnost u radu, kao i timsku saradnju,
  • Entuzijazam da prodaju doživljava kao izazov i pritom da se ne zadovoljava platom od 60.000 rsd.
  • Redovna isplata zarade + bonus (zarada se kreće od 60.000-180.000 rsd),
  • Stalni radni odnos,
  • Rad od pet dana u nedelji po 8h (vikendi su neradni),
  • Dobre uslove rada u dinamičnom i timski orijentisanom okruženju,
  • Potrebno je prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima prodaje.

Zahtevani nivo kvalifikacija

  • Srednja škola – IV stepen (4 godine)

Ako se prepoznajete u našem oglasu, molimo Vas da pošaljete svoj CV elektronskim putem.

    Konkurs je istekao.

    Casada lux

    • Lipljanska 69/18, Kruševac, Srbija
    • PIB: 109673609
    • Matični broj: 21221465

    Direktan link do oglasa