Konkurs je istekao.

Mehaničar

Agrovojvodina - Mehanizacija d.o.o.

Novi Sad

28.05.2020.

AGROVOJVODINA-MEHANIZACIJA d.o.o. je vodeća srpska kompanija specijalizovana za prodaju traktora, kombajna i ostale poljoprivredne mehanizacije, rezervnih delova i vršenje usluge servisa. Zastupamo velike svetske brendove kao što su ZETOR, YTO, Shell, FENDT, LEMKEN, PRONAR, KONGSKILDE, OROS i drugi. Sa ponosom možemo da kažemo, da je preduzeće već skoro 70 godina verni prijatelj domaćim poljoprivrednicima. Svojim višedecenijskim radom i trudom uspeli smo da steknemo dragoceno iskustvo i time opravdamo vaše poverenje. Preduzeće kakvo danas poznajemo, vodi poreklo još iz davne 1945. godine i prvo je na ovim prostorima koje se od momenta osnivanja do danas bavi problemima vezanim za poljoprivrednu mehanizaciju. Na tom temelju uspostavljena je poslovna saradnja kako sa firmama tako i sa poljoprivrednim proizvođačima u zemlji i regionu.

Opis poslova i zaduženja:

  • Obavljanje periodičnog održavanja (servisiranje) i opravke pogonske i priključne poljoprivredne mehanizacije prema nalogu šefa servisa
  • Rad na opravci: motora, menjača, pogonskih mostova, kočionog sistema, hidraulične instalacije, hidromotora i dr.
  • Rad na montaži traktora
  • Obavljanje preventivnih pregleda i otklanjanje kvarova
  • Obavljanje drugih poslova po nalogu neposrednog rukovodioca
  • Prvo puštanje u rad poljoprivrednih mašina
  • Rad u radionici i na terenu

Uslovi:

  • Sa ili bez iskustva
  • Poželjno da kandidat ima iskustva sa radom na nisko naponskim električnim instalacijama
  • Nivo obrazovanja: srednja škola minimum
  • Vozačka dozvola: obavezna B kategorija i aktivna vožnja
  • Radno iskustvo: poželjno (takođe je poželjno iskustvo u obradi zemlje ili da ima iskustva sa poljoprivrednom proizvodnjom)
  • Znanje engleskog jezika: poželjno
  • Poznavanje računara: poželjno za operativne sisteme Windows 7 i 10 i Office i drugih softvera koji se koriste za dijagnostiku u mehanici

Nudimo:

  • Timski rad u dinamičnom i pozitivnom okruženju
  • Trenutan tim u servisu broji 14 ljudi
  • Stimulativna primanja
  • Pohađanje obuka
  • Mogućnost napretka
  • Mogućnost zaposlenja za stalno

Možete se javiti na jedan od brojeva telefona: i

    • Sentandrejski put 165, Novi Sad, Srbija
    • PIB: 100187665
    • Matični broj: 08033943

    Direktan link do oglasa