Konkurs je istekao.

Menadžer prodaje na terenu

Musicman

Kraljevo, Kragujevac, Kruševac, Čačak, Užice, Novi Pazar, Raška

09.09.2016.

ugovor puno radno vreme

Musicman

Zbog povećanja obima posla, MUSICMAN raspisuje oglas za sledeću poziciju:

Kandidati će biti zaduženi za teritoriju Centralne Srbije – Kraljevo, Kragujevac, Kruševac, Čačak, Užice, Novi Pazar, Raška

MUSICMAN je distributer svih vrsta baterija, sijalica, malih kućnih aparata, programa za trafike i dečijih igračaka.

Bavimo se kompletnom distribucijom - praćenje prodaje i lagera, dostava i izlaganje robe, edukacija kupca i krajnjeg potrošača.

Potrebna znanja, iskustva i sposobnosti:

  • Minimum SSS
  • Poznavanje tržišta na određenom području
  • Spremnost za rad na terenu, svakodnevno putovanje u svojoj regiji
  • Razvijene veštine komunikacije, pregovaranja i prodaje
  • Izražena sposobnost za rad u timu
  • Pouzdanost, odgovornost, inicijativa, sistematičan pristup radu i orijentacija ka cilju
  • Znanje i rad na računaru u MS Office paketu
  • Vozačka dozvola B kategorije (minimum 2 godine), bez dosadašnjih kazni

Opis posla:

  • Sprovodi plan prodaje i dostave u direktnoj distribuciji
  • Sklapa prodajne ugovore sa kupcima i obezbeđuje validnu dokumentaciju po ugovoru
  • Razvija poslovne odnose sa postojećim kupcima i širi mrežu kupaca
  • Upoznaje kupce sa karakteristikama proizvoda
  • Obezbeđuje adekvatnu pozicioniranost proizvoda na polici
  • Proverava uslove čuvanja proizvoda kod kupaca
  • Stara se o naplati dospelih potraživanja po prodajnom ugovoru
  • Prati, kontroliše i izveštava o povratu robe po proceduri
  • Izrađuje dnevne, nedeljne i mesečne izveštaje o prodaji i naplati potraživanja po prodajnom ugovoru
  • Prikuplja i analizira podatke sa tržišta o aktivnostima konkurencije i izveštava

Očekujemo Vaše prijave.

Rok za konkurisanje: 09.09.2016.

    Ovaj poslodavac odgovara na vaše prijave
    Konkurs je istekao.

    Musicman

    MUSICMAN je osnovan 1990. godine i prvobitno posluje kao prodavnica muzičke opreme. 2002. godine MUSICMAN postaje distributer VARTA konzumnih baterija, a ubrzo i distributer Spectrum Brands-a (Varta-Remington-Rayovac-Russell Hobbs). Danas se bavimo distribucijom i prodajom svih vrsta baterija, sijalica, aparata za ličnu higijenu, malih kućnih aparata, programa za trafike i dečijih igračaka. U našem programu nalaze se i drugi renomirani brendovi baterija i sijalica: CAMELION, XENO, SANYO,…

    Direktan link do oglasa