Konkurs je istekao.

Menadžer proizvodnje

Vadel d.o.o.

Nova Pazova

19.03.2015.

Vadel d.o.o. se bavi obradom, dizajnom i prometom mermera i granita.

Raspisujemo konkurs za radno mesto:

MENADŽERA PROIZVODNJE

Uslovi:

  • VII1/VI – VSS/VŠS arhitektonska/mašinska struka
  • Potrebno radno iskustvo
  • Iskustvo u radu sa programima za 3D modelovanje, kao što su: AutoCAD, 3D Max, Rhinoceros, Solidworks
  • Poznavanje rada na CNC mašini
  • Engleski jezik
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

  • Izrada komercijalno tehničkih ponuda na dnevnom nivou
  • Izrada predloga projektnih rešenja (enterijer/eksterijer)
  • Planiranje, organizovanje i praćenje procesa proizvodnje od ulaza materijala do predaje finalnih
    proizvoda
  • Učestvovanje u samom proizvodnom procesu
  • Analiza rezultata rada i poboljšanje produktivnosti proizvodnje
  • Unapređenje poslovanja, uvođenje novih proizvoda i tehnologija
  • Kontrola i praćenje kvaliteta gotovih proizvoda
  • Obezbeđenje i uspostavljanje radne discipline
  • Trebovanje materijala i opreme neophodne za nesmetano odvijanje procesa proizvodnje
  • Izrada izveštaja menadžmentu firme
  • Rukovođenje i kontrola magacina i izrada godišnjeg izveštaja

Ukoliko smatrate da ispunjavate naše uslove i da ćete naći zadovoljstvo u ovakvom poslu, prijavite se i
pošaljite svoj CV do 19.03.2015.

Kandidati koji uđu u uži izbor bide pozvani na razgovor.

    Konkurs je istekao.

    VADEL DOO

    Vadel se bavi obradom, dizajnom i prometom prirodnog kamena, sa ciljem postavljanja novih standarda u oblikovanju kamena i njegovoj primeni u arhitekturi.

    Direktan link do oglasa