Konkurs je istekao.

Menadžer za regulatornu reformu

NALED

Beograd

31.08.2016.

ugovor puno radno vreme

NALED

Otvoreno radno mesto:

(Beograd)

Nacionalna alijansa za lokalni ekonomski razvoj (NALED), nezavisno udruženje kompanija, lokalnih samouprava i organizacija civilnog društva koje rade zajedno na unapređenju  poslovnog okruženja u Srbiji, traži motivisanog i ambicioznog kandidata za poziciju direktora za lokalni razvoj u odeljenju za lokalni razvoj.

Osnovni uslovi:

  • Visoko obrazovanje (pravni fakultet)
  • Najmanje 8 godina radnog iskustva na relevantnim poslovima
  • Znanje engleskog jezika
  • Poznavanje regulatornog okvira za poslovanje
  • Iskustvo u projektnom menadžmentu i radu sa donatorima
  • Veštine komunikacije, prezentacije i javnog nastupa

Očekivana znanja i veštine:

  • Visok stepen odgovornosti, posvećenosti i sposobnost rešavanja problema;
  • Liderstvo, inicijativa, samostalnost, samopouzdanje i orijentisanost na rezultate;
  • Sposobnost da rešava probleme i preuzme odgovornost za odluke i rezultate.

Opis posla:

  • Koordinira i sprovodi projekte u oblasti regulatorne reforme i izveštava o realizaciji
  • Upravlja konsultantskim timovima – priprema opise poslova, učestvuje u izboru konsultanata i ugovaranju, prati učinak
  • Učestvuje u izradi projektnih aplikacija za domaće i strane izvore finansiranja
  • Koordinira sektorske inicijative članova za unapređenje regulatornog okvira za poslovanje
  • Priprema analize propisa, komentare i primedbe na nacrte i predloge zakona
  • Daje tumačenja, pruža pravne savete i tehničku podršku u primeni relevantnih propisa
  • Predstavlja aktivnosti i projekte organizacije na skupovima, konferencijama, okruglim stolovima i tematskim diskusijama
  • Učestvuje u pripremi i obradi predloga i sadržaja za Sivu knjigu, Kvartalni izveštaj i druge interne publikacije i analize
  • Učestvuje u sastancima radnih i stručnih grupa za regulatornu reformu
  • Pruža podršku u organizaciji događaja, obuka i studijskih poseta
  • Učestvuje u ažuriranju veb sajta organizacije i baze kontakata u oblasti delovanja Odeljenja
  • Razvija saradnju sa nadležnim institucijama, donatorima i članovima
  • Obavlja druge poslove po nalogu Direktora za regulatornu reformu i Izvršnog direktora

Izazovan, dinamičan i stimulativan posao sa mogućnošću profesionalnog usavršavanja i napredovanja. Vaš CV, reference i motivaciono pismo na engleskom pošaljite elektronskim putem sa naznakom  „Konkurs – Naziv pozicije za koju konkurišete – Ime i prezime.

Konkurs je otvoren do 31.08.2016..

Biće pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    NALED

    NALED je nezavisno, neprofitno i nestranačko udruženje kompanija, opština i organizacija civilnog društva koje zajedničkim snagama kontinuirano rade na stvaranju boljih uslova za život i rad u Srbiji. Od svog osnivanja 2006. godine do danas, NALED je izrastao u najveću privatno-javnu asocijaciju koja okuplja više od 300 članova, dok mrežu partnera čini preko 100 državnih institucija i međunarodnih organizacija.

    Direktan link do oglasa