Konkurs je istekao.

Komercijalista za prodaju stočne hrane

Nutra d.o.o.

13.09.2014.

Preduzeće Nutra d.o.o. je generalni uvoznik i distributer sirovina,aditiva i komponenti za prehrambenu industriju i industriju hrane za životinje. U sektoru hrane za životinje ekskluzivni uvoznik vitaminsko-mineralnih premiksa vodećeg nemačkog proizvođača firme Josera GmbH & Co. KG koji su Srbiji prisutni preko 6 godina i za to vreme su postali prepoznatljivi po vrhunskom kvalitetu kao i ekonomičnoj stočarskoj proizvodnji. Takođe preduzeće se bavi uvozom proteinskih sirovina,komponenti i sredstava za siliranje i drugih proizvoda namenjenih ishrani svih vrsta i kategorija farmskih životinja.

Zbog širenja poslovnih aktivnosti u oblasti kvalitetnog plasmana Nutra d.o.o. raspisuje konkurs za sledeću poziciju:

Za teren: Srbije
Broj izvršilaca: 4

Opis posla:

  • Plasman Josera proizvoda na terenu (proširivanje postojeće baze klijenata kroz pronalaženje novih kupaca, priprema ponuda i ugovora)
  • Održavanje komunikacije i pružanje stručno-tehničke podrške postojećim kupcima
  • Planiranje prodaje i praćenje realizacije plana prodaje
  • Promocija Josera brenda na tržištu kroz aktivno učestvovanje u marketinškim aktivnostima na terenu, pripremu i održavanje različitih vidova prezentacija
  • Analiza tržišta i informacija o aktivnostima konkurencije i uslovima stočarske proizvodnje na terenu
  • Unapređenje i razvijanje tržišta – otkrivanje novih poslovnih mogućnosti

Potrebne kvalifikacije:

  • Minimum IV stepen stručne spreme, poželjno stočarske ili veterinarske struke, prednost imaju kandidati koji poseduju diplomu Fakulteta veterinarske medicine ili Poljoprivrednog fakulteta, stočarski smer
  • Radno iskustvo u prodaji sličnih proizvoda od minimum 3 godine
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket - Word, Excel, Internet)
  • Poželjno poznavanje engleskog i/ili nemačkog jezika
  • Poželjno posedovanje sopstvenog vozila

Profil kandidata:

  • Izražene prodajne veštine
  • Samostalan u radu, analitičan, dobro organizovan i odgovoran
  • Spreman za rad na terenu
  • Upoznat sa lokalnim prilikama na tržištu hrane za životinje i stočarskoj proizvodnji
  • Timski igrač sa pozitivnim stavom u kontaktu sa klijentima i kolegama

Kandidatima nudimo:

  • Stalni radni odnos
  • Stimulativnu zaradu, na bazi ostvarenih rezultata prodaje
  • Mogućnost profesionalnog i ličnog usavršavanja
  • Rad u pozitivnom i dinamičkom okruženju

Rok za konkurisanje: 13.09.2014.

    Konkurs je istekao.

    Nutra doo

    • Bulevar Mihajla Pupina 10g/vp50 11070 Novi Beograd, Beograd, Srbija
    • PIB: 108212040
    • Matični broj: 20953403

    Direktan link do oglasa